Структура

Структурні підрозділи Головного управління

Структурний підрозділ

П.І.Б. начальника

Робочий телефон

1

Служба безпеки дорожнього руху

Кабаєв Сергій Анатолійович

 

2

Служба охорони праці

Крижановський Микола Павлович

 

3

Сектор планування, аналітичного та документального забезпечення

Мікула Ілля Володимирович

 

4

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Попков Сергій Володимирович

 

5

Відділ зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Пацюк Ілляна Василівна

 

6

Юридичний сектор

Кібець Віталій Володимирович

 

7

Режимно-таємний сектор

Погребнюк Сергій Валентинович

 

8

Сектор мобілізаційної роботи

Надточий Павло Валерійович

 

9

Відділ телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112

Коваленко Сергій Володимирович

 

10

Лікарсько-експертна комісія

Калініченко Костянтин Владиславович

 

11

Управління запобігання надзвичайним ситуаціям

Жебрак Сергій Антонович 

 

12

Відділ пожежної безпеки

Швець Олександр Миколайович

 

13

Відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування

Стаднік Олександр Іванович

 

14

Сектор техногенної безпеки

 Музичук Роман Вікторович 

 

15

Управління організації заходів цивільного захисту

 

 

16

Відділ планування заходів цивільного захисту

Малащенко Юлія Леонідівна

 

17

Відділ інженерно-технічних заходів та оповіщення

Савенок Максим Юрійович

 

18

Управління реагування на надзвичайні ситуації

Каратай Віталій Миколайович

 

19

Відділ гуманітарного розмінування 

Слющенко Юрій Олегович

 

20

Відділ організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами

Бурлаченко Андрій Петрович

 

21

Сектор підготовки та організації служби підрозділів

Якобчук Станіслав Юрійович 

 

22

Сектор організації реагування та готовності підрозділів

Гетманцев В`ячеслав Олександрович

 

23

Управління ресурсного забезпечення

Куліца Олександр Миколайович

 

24

Управління персоналу

Чоков Валерій Вікторович

 

25

Управління економіки і фінансів

Горбунов Андрій Вікторович

 

26

Сектор медичного забезпечення та медико-біологічного захисту

Юргель Сергій Петрович

 

27

Оперативно-координаційний центр

Задорожний Олександр Миколайович

 

28

Центр оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій

Бойко Леонід Миколайович

 

29

Відділ інформаційних технологій

Трешнюк Олег Ігорович

 

30

Відділ телекомунікаційних систем

Кушнір Станіслав Володимирович

 

31

Центр забезпечення діяльності

Шпак Валерій Леонідович

 

32

Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення

Слівінський Володимир Анатолійович

 

33

Сектор агітаційно-пропагандистської роботи

Бабій Олеся Валеріївна

 

34

Сектор діловодства та архівної роботи

Чокова Ганна Петрівна

 

35

Відділення обслуговування

Капканець Юрій Миколайович

 

36

Спортивний комплекс

Моісеєнко Сергій Вікторович

 

37    

 

38

Відділення охорони

Когут Сергій Володимирович 

 

39

Сектор житлового забезпечення

Іщенко Євгенія Володимирівна 

 

40

Сектор з питань закупівель

Соколов Євген Віталійович 

 

41

Сектор технічного захисту інформації

 

 

42

Відділ профілактичної роботи та розслідування пожеж

Гінжул Сергій Миколайович