Контраст
Шрифт

Відбулась нарада щодо питання розмінування земель сільськогосподарського призначення для проведення на них весняно-польових робіт.

clock
07.03.2023 08:20

6 березня під головуванням першого заступника начальника обласної  військової адміністрації Георгія  Решетілова  відбулась нарада щодо питання розмінування земель сільськогосподарського призначення для проведення на них весняно-польових робіт.
На нараді були присутні Василь Сніцар, заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС, Микола Панасенко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, Євген Пронін, начальник управління з питань цивільного захисту ОВА та Олена Піскун, начальник департаменту агропромислового розвитку ОВА. 
На теперішній час в роботі знаходиться 50 заявок на проведення гуманітарного розмінування сільськогосподарських земель, загальною площею 70 000 га. Щоденно на території Миколаївської області виконують роботи 10 піротехнічних розрахунки, із яких 5 здійснюють заходи щодо вирішення питань виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на об'єктах критичної інфраструктури, 5 розрахунків здійснюють заходи на території населених пунктів, приватних домоволодінь, об'єктів економіки, та суб'єктів господарювання на деокупованих територіях Миколаївської області.
“На теперішній час спільно з органами місцевого самоврядування проводиться  робота щодо визначення пріоритетності обстеження сільськогосподарських земель на деокупованих територіях Миколаївського та Баштанського районів” -  зазначив Микола Панасенко.
За підсумками наради доручено доопрацювати інформацію про визначення першочергової потреби в гуманітарному розмінуванні земель сільськогосподарського призначення для проведення на них весняно-польових робіт. 

dsc5406.JPG

dsc5407.JPG

dsc5412.JPG

dsc5413.JPG

dsc5416.JPG

dsc5419.JPG

dsc5423.JPG

dsc5425.JPG

dsc5426.JPG

Схожі матеріали