Контраст
Шрифт

Рятувальники Миколаївщини проводять профілактичні заходи з протимінної безпеки

clock
19.11.2022 15:00

Через збройну агресію з боку російської федерації питання протимінної безпеки на сьогодні є одним із найактуальніших напрямків роботи серед підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Тож, рятувальники Миколаївщини систематично проводять профілактичні заходи та нагадують громадянам про основні правила безпеки в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, уламків боєприпасів.
18 листопада схожий захід пройшов у Олександрівській загальноосвітній школі Мостівської територіальної громади Вознесенського району.
Спілкувались фахівці ДСНС із педагогічним колективом та учнями закладу. Розповідали про основні різновиди вибухонебезпечних предметів, які використовує ворог у своїх терористичних діях проти мирного населення, акцентували увагу на алгоритмі дій в разі виявлення боєприпасів чи уламків від них.
На завершення рятувальники залишили закладу наочні плакати та навчальні зошити UNICEF для оформлення інформаційного стенда закладу та подальшого використання в роботі з учнями. 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Схожі матеріали