Контраст
Шрифт

Рятувальники Первомайщини продовжують навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності

clock
24.05.2023 14:38

Інспектори Первомайського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели низку заходів, під час яких навчали дітей різного віку правил безпеки життєдіяльності. Спілкувались сьогодні із вихованцями закладу дошкільної освіти (ясла-садок комбінованого типу) №5 "Золота рибка" та учнями Первомайської гімназії №9. 

Переважно говорили сьогодні про мінну безпеку. “Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточення. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів. Такі небезпечні знахідки можна виявити будь-де.”, - розповідали фахівці ДСНС дорослим слухачам. А малечі  інформацію надали у більш доступний  спосіб — через мультфільми з псом Патроном та за допомогою ігор, буклетів та макетів від організації ЮНІСЕФ. 

Усі учасники отримали багато корисних знань про небезпеку боєприпасів, які не вибухнули. Фахівці ДСНС нагадали екстрені номери телефонів та наголосили, що дзвонити за цими номерами слід тільки у разі небезпеки.

А наостанок всім присутнім залишили буклети із правилами безпеки для кращого їх запам’ятовування.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Схожі матеріали