Контраст
Шрифт

Нарешті! Раді представити до уваги наших підписників онлайн версію книги “Надзвичайні Миколаїв — форпост, що тримає Південь України!”.

clock
24.07.2023 09:56

НАДЗВИЧАЙНІ

Спільна робота пресслужби та рятувальника-веброзробника сайту Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, перекладача Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. 

Ця фотоісторія про роботу підрозділів ДСНС Миколаївщини при ліквідації наслідків збройної агресії з боку росії, які зафіксувала наша пресслужба, а також фотографи — Павло Петров, Влада та Костянтин Ліберови, Сергій Кононенко, Світлана Вовк, Стас Козлюк, Ігор Арчібісов, Євген Завгородній. Ми дякуємо нашим друзям за співпрацю та бачення подій під іншим кутом. 

Окрема подяка художниці-ілюстраторці Юлії Філімон, яка надихнулась героїчною роботою рятувальників Миколаївщини та акварельними фарбами, на папері, зобразила наших Героїв, дякуючи їм за мужність та відданість обраній професії.

І ось, маємо результат, який, на нашу думку, гідний вашої уваги. Гортаючи сторінки друкованої книги, а також її онлайн-версії, можемо згадати найрезонансніші події, ракетні атаки, яких завдав ворог по нашому регіону, побачити війну та її страшне обличчя через наші фото та відео.

Передивляйтесь, пам'ятайте та розповідайте усьому цивілізованому світу про події в нашій країні, надихайтеся рятувальниками, а ми й надалі працюватимемо та наближатимемо нашу Перемогу! 

 

2.png

3.png

17.png

52.jpg

63.jpg

70.png

90.jpg

Схожі матеріали