Контраст
Шрифт

Миколаївські рятувальники подякували Олександру Журавленку, який врятував шістнадцятирічну дівчинку, що провалилася під кригу на озері Фрегат у м. Первомайськ

clock
10.02.2023 12:29

9 лютого миколаївські рятувальники зустрілись з Олександром Журавленком, який нещодавно врятував шістнадцятирічну Христину на  озері Фрегат м. Первомайськ.

Співробітники ДСНС поспілкувались з Олександром та його онукою, яка в той день стала свідком героїчного вчинку дідуся.

“Я дуже злякалась, ще й до того пес, з яким ми гуляли, теж побіг у крижану воду. Спостерігала з перехопленим серцем та сподівалась, що все буде добре. Дуже зраділа, коли усі вибрались на берег цілими та неушкодженими”, - поділилась спогадами дівчинка.“Я не вагався ні хвилини, адже на вазі було найцінніше - життя Христини. Впевненості додавали колишні спортивні навички, адже я займався плаванням. Було важко, коли й сам провалився у воду, та добре, що нам допомогли перехожі вибратись. Впевнений, що будь-хто на моєму місці так само б вчинив”, - розповідав Олександр про подію того дня.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області висловили чоловіку слова щирої вдячності, адже впевнені, що вчинок Олександра є дійсно героїчним — ризикуючи власним життям врятувати інше — на таке здатен лише справжній чоловік та мужня людина. Від керівництва Головного управління Олександру вручили Подяку та цінний подарунок, а також побажали миру, добробуту та злагоди.
  

 

dsc8490.JPG

dsc8505.JPG

dsc8511.JPG

dsc8530.JPG

dsc8534.JPG

dsc8545.JPG

dsc8554.JPG

Схожі матеріали