Контраст
Шрифт

Як квадроцикл допомагає рятувальникам Миколаївщини у виконанні завдань за призначенням (ВІДЕО)

clock
24.05.2023 13:57

Миколаївські рятувальники активно використовують квадроцикл, який допомагає вогнеборцям під час виконання завдань за призначенням. 

Його залучення особливо актуальне в пожежонебезпечний  період, коли нерідко фіксуються пожежі на відкритих територіях та лісопаркових зонах. Через високу температуру, наявність поривчастого вітру та через інші природні фактори площа горіння може досягати значних масштабів. Швидко об'їхати пожежу за периметром аби встановити усі осередки горіння та масштаб на службовому автомобілі не завжди можливо, адже по лісовій ще й піщаній місцевості проїхати може всюдихідна техніка, а ось квадроцикл з цим завданням впорається та ще й, за потреби, може перевезти незначний вантаж. 

І це лише один із прикладів. А у таких випадках як: загубилась людина у лісі, хтось травмувався та медики не можуть дістатись до потерпілого через відсутність шляху для проїзду машини, у всіх цих випадках, де для ліквідації наслідків або надання допомоги населенню залучаються підрозділи ДСНС, швидкість, всюдихідність та економічність  квадроцикла стає основною перевагою. 

Отже, квадроцикл, який миколаївські рятувальники активно використовують у своїй роботі — це незамінний помічник, який підвищує їх мобільність та маневровість, допомагає пересуватися по будь-якій місцевості. 

Схожі матеріали