Контраст
Шрифт

До Миколаївщини із візитом прибули представники делегації Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні

clock
25.05.2023 16:37

25 травня до Миколаївщини із робочим візитом прибули представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні. Нільс Крістенсен, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру, та Федеріка Діспенца, керівниця компонента «Громадська безпека та соціальна згуртованість», а також представники ПРООН — Роман Хащенков, координатор проєктів компонента «Громадська безпека та соціальна згуртованість», Тетяна Сила та Тетяна Сігаєва, спеціалістки з мобілізації громад, відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Гості поспілкувались із керівництвом Миколаївського гарнізону оперативно-рятувальної служби, обговорили та визначили пріоритетні напрями співпраці.

Також під час візиту представники ПРООН оглянули обладнання, передане миколаївським рятувальникам за сприяння ПРООН та щедрої фінансової підтримки Уряду Данії.

«Ми вдячні вам за підтримку та надану допомогу, яка сьогодні вкрай необхідна для подолання наслідків збройної агресії з боку РФ проти України. Сподіваємося на подальшу співпрацю у розв'язанні питання забезпечення підрозділів оперативно-рятувальних служб необхідним обладнанням. З такими надійними партнерами та друзями ми ще швидше наближаємо Перемогу нашої Держави у цій жорстокій війні», — підкреслив Микола Панасенко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. 

dsc-9196.jpg

dsc-9210.jpg

dsc-9241.jpg

dsc-9246.jpg

dsc-9260.jpg

dsc-9263.jpg

dsc-9402.jpg

dsc-9405.jpg

dsc-9407.jpg

dsc-9411.jpg

Схожі матеріали