Контраст
Шрифт

Піротехніки ДСНС невпинно продовжують розміновувати території Миколаївщини від вибухонебезпечних предметів (ФОТО, ВІДЕО)

clock
23.12.2022 08:23

Вже майже 10 місяців минуло з тощо часу як на наші землі прийшли російські окупанти, зруйнувавши при цьому звичний ритм життя, скалічивши долі тисячі українців, забруднивши родючі поля та мальовничі території боєприпасами.
Миколаївщина, як прифронтовий регіон та регіон де ворог окупував території Миколаївського та Баштанського районів, стала однією із найбільш засмічених вибухонебезпечними предметами. 
Станом на 23 грудня, загалом, на території Миколаївської області силами піротехніків Миколаївщини, а також розрахунків із Київської, Черкаської, Кіровоградської, 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, виявлено 6842 одиниці боєприпасів, обстежено 1008,1  га земель.

22 грудня один з піротехнічних розрахунків частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області працював у с. Благодатне Миколаївського району, поблизу та в межах якого тривалий час велись активні бойові дії. Тут не залишилось жодної вцілілої будівлі. За день саперами ДСНС виявлено 3 вибухонебезпечні предмети, серед яких 2 підствольні гранати та 1 мінометна міна. Через неможливість їх транспортування, боєприпаси знищили шляхом контрольованого підриву. 

Протягом доби загалом відпрацьовано 19 заявок, для виконання робіт загалом по області залучалось 10 піротехнічних розрахунків - це 51 піротехнік та медичне супроводження здійснювали два сапери -фельдшери відділення піротехнічних робіт.

Тож рятувальники Миколаївщини в черговий раз звертаються до  громадян! Не нехтуйте власною безпекою, особливо в тих населених пунктах, які перебували під окупацією або там велись активні бойові дії. Боєприпас можна знайти усюди, а тому про мінну безпеку слід пам'ятати кожну хвилину. Тільки фахівці можуть знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, а цивільним громадянам слід обходити їх стороною, а в разі виявлення — основне — це повідомити відповідні служби по лінії 101 або 102.

dsc3715.JPG

dsc3764.JPG

dsc3788.JPG

dsc3830.JPG

dsc3895.JPG

dsc3938.JPG

dsc3971.JPG

Схожі матеріали