ГоловнаДіяльністьГромадські заходи та акціїМиколаївський обласний конкурс фестивалю дружин юних пожежних
 Версія для друку

Миколаївський обласний конкурс фестивалю дружин юних пожежних

 

  

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

 

ОРГАНІЗАТОРИ

Організаторами Фестивалю виступають Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Добровільне пожежне товариство України за підтримки Міністерства освіти і науки України, інші зацікавлені установи та організації.

 

УЧАСНИКИ

Учасниками Фестивалю можуть бути дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів.

Склад команди – 6 підлітків віком не старше 17 років.

Керівниками команди можуть виступати: педагог, тренер призначений керівником навчального закладу або відповідальним органом управління освіти (керівником команди може бути і закріплений за командою працівник ГУ ДСНС України, представник ДПТ України).

Учасники Фестивалю повинні мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт або  учнівський квиток з фотокарткою, яка перекривається на 1/3 печаткою навчального закладу).

Для реєстрації дружин - учасниць Фестивалю до оргкомітету надаються:

 

У заявці вказується склад дружини-переможця, прізвище, ім'я та по батькові, вік усіх учасників, а також навчальний заклад, прізвище, ім'я та по батькові директора навчального закладу, керівника дружини (педагога або відповідального працівника управління (відділу) освіти) район, область.

 

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

згідно наказу департаменту освіти і науки Миколаївсьої обласної державної адміністрації, затвердженого у Головному територіальному управління юстиції у Миколаївській області.

Наказ Департаменту

Положення

    Твіт