ГоловнаОстанні новини23 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

На Миколаївщині завершилась комплексна перевірка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Опубліковано: 23.09.2021, 08:01

У період з 13 по 22 вересня на території Миколаївської області тривала комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб.

Комісією перевірено органи управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області та її ланок - Баштанської, Вознесенської, Миколаївської, Первомайської районних, Вознесенської, Миколаївської, Очаківської, Первомайської, Снігурівської міських, Кривоозерської селищної.

В ході перевірки змодельовано виникнення низки умовних надзвичайних подій та ситуацій, практичне відпрацювання яких дало можливість членам комісії оцінити готовність органів управлінь та сил цивільного захисту області до виконання поставлених завдань. Перевірено організацію виконання протипожежних заходів та заходів цивільного захисту в закладах освіти, медичних установах, а також боєздатність державних пожежно-рятувальних загонів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

З урахуванням проведення адміністративно-територіальної реформи, членами комісії надано методичну допомогу районним державним адміністраціям новостворених районів та органам місцевого самоврядування територіальних громад щодо організації заходів цивільного захисту на місцевому рівні.

Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області зі свого боку всіляко сприяли та надавали допомогу місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування щодо розроблення необхідної документації та під час відпрацювання практичних ввідних.

Сьогодні, 22 вересня, підведені підсумки та оголошено результати комплексної перевірки Миколаївської області. В сесійній залі обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігора Кузьміна відбулось засідання, в ході якого члени комісії ДСНС надали висновки щодо стану реалізації вимог законодавства у сфері цивільного захисту на території Миколаївської області.

Участь у нараді взяли керівники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, голови райдержадміністрацій, голови територіальних громад області, керівники та спеціалісти з питань цивільного захисту структурних підрозділів райдержадміністрацій та виконавчих органів рад територіальних громад, начальники районних управлінь та державних пожежно-рятувальних загонів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Заступник голови комісії Тарас Поліщук привітав усіх присутніх із завершенням роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та зазначив: “Комісія ДСНС вважає, що мета перевірки досягнута. Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Миколаївській області з урахуванням оцінок, отриманих усіма перевіреними адміністративно-територіальними одиницями, «обмежено відповідає вимогам».

З метою вирішення проблемних питань цивільного захисту, техногенної, та пожежної безпеки і діяльності аварійно-рятувальних служб у Миколаївській області Комісія ДСНС пропонує продовжити роботу щодо виконання нормативно-правових вимог у сфері цивільного захисту, приведення діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області у відповідність з вимогами Кодексу цивільного захисту України”.

DSC_1740.JPG   DSC_1736.JPG

DSC_1785.JPG   DSC_1793.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


   
Останні новини
20 Жовтня17:13 На Миколаївщині тривають інформаційні заходи щодо уникнення пожеж у житлі
20 Жовтня16:40 Рятувальники закликають вакцинуватись від COVID - 19 (ВІДЕО)
20 Жовтня14:39 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
20 Жовтня13:13 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
20 Жовтня08:24 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
20 Жовтня08:07 Достатня кількість підрозділів місцевої пожежної охорони — запорука оперативного реагування на пожежі в сільській місцевості (ВІДЕО)
16 Жовтня08:53 Рятувальники Миколаївщини закликають громадян бути відповідальними та уникати пожеж в житлі (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Жовтня07:55 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
15 Жовтня07:57 Миколаївська область: рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби
14 Жовтня10:21 Привітання міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського
14 Жовтня08:14 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисників і захисниць України!
14 Жовтня08:11 Дорогі друзі, колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці
14 Жовтня08:08 Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди рятувальникам
13 Жовтня08:20 Увага! Попередження про значні дощі та тумани в Україні
13 Жовтня08:15 Створення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах - одне з пріоритетних завдань МВС України
Останні новини