ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

На Миколаївщині розпочалась комплексна перевірка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ФОТОАЛЬБОМ)

Опубліковано: 13.09.2021, 11:56

13 вересня в сесійній залі Миколаївської облдержадміністрації  відбулась установча нарада, щодо комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки і діяльності аварійно-рятувальних служб Миколаївської області. Захід триватиме з 13 по 24 вересня та здійснюватиметься відносно Миколаївської обласної державної адміністрації, регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; обласної територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та її ланок; евакуаційних комісій; підрозділів з питань цивільного захисту; спеціалізованих служб цивільного захисту; аварійно-рятувальних служб; місцевої та добровільної пожежної охорони;  установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

Нараду відкрив голова Миколаївської облдержадміністрації  Віталій Кім та закликав присутніх членів регіональної комісії ТЕБ і НС, керівників регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту, голів РДА, ТГ, начальників територіальних підрозділів Головного управління  ДСНС України у Миколаївській області сприяти роботі комісії та відпрацювати на сто відсотків усі необхідні заходи.

Перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький, звернувся до присутніх та зазначив: «Головна мета комплексної перевірки – це надати всебічну допомогу у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується і методичного, і інформаційного, і практичного боку даного питання. Оскільки саме питання цивільного захисту є наразі пріоритетним не лише для ДСНС, але й для всієї країни».

Своєю чергою, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, заступник голови комісії Тарас Поліщук представив її членів та зауважив, що в  ході перевірки системи цивільного захисту будуть надаватися раптові ввідні. Це здійснюватиметься задля того, аби перевірити продуктивність та оперативність реагування всіх служб на можливу надзвичайну ситуацію.

Також, усі присутні переглянули відеоролик щодо характеристики Миколаївської області та заслухали доповідь начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Євгена Проніна, щодо характеристики стану техногенно-екологічної безпеки цивільного захисту області.

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0114.JPG

DSC_0165.JPG

 

DSC_0121.JPG

DSC_0135.JPG

DSC_0182.JPG

 

 


   
Останні новини
22 Вересня16:26 Миколаївська область: рятувальники Вознесенщини нагадали містянам правила безпеки в побуті
22 Вересня16:24 На Миколаївщині завершилась комплексна перевірка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
22 Вересня10:06 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
22 Вересня08:27 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
22 Вересня08:10 На території мікрорайону Варварівка встановили 46 підземних гідрантів
22 Вересня08:05 Миколаївська область: рятувальники продовжують проводити рейди щодо попередження пожеж в житлі (ФОТОАЛЬБОМ)
21 Вересня15:37 Миколаїв: рятувальники провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” для студентів НУК ім. Адмірала Макарова (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
21 Вересня08:31 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 2 тис. 428 пожеж
20 Вересня16:21 Миколаївська область: Братські рятувальники відвідали із профілактичним рейдом приватний сектор міста
20 Вересня15:29 У загальноосвітніх навчальних закладах смт Арбузинки відбулись інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником»
19 Вересня12:48 Рятувальники Миколаївщини провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” у м. Баштанка (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Вересня08:30 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
19 Вересня08:28 Увага! Попередження про грози та значні дощі
19 Вересня08:20 Служба порятунку застерігає громадян від необережного поводження з вогнем у природних екосистемах!
17 Вересня12:35 Миколаїв: з нагоди професійного свята - Дня рятівника, відбулись урочисті збори
Останні новини