ГоловнаОстанні новини6 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Понад 600 піротехніків ДСНС здійснюють роботи із розмінування території України від вибухонебезпечних предметів

Опубліковано: 06.04.2021, 08:17

Щороку 4 квітня світ відзначає  Міжнародний день просвіти щодо мінної безпеки та допомоги в протимінній діяльності, започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення обізнаності населення про небезпеку, яку несуть в собі міни та вибухонебезпечні залишки війни.

Ця проблема є надзвичайно актуальною для України, оскільки вже понад 5 років на окупованих сусідньою країною-агресором українських територіях ведуться бойові дії.

Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій очищення території держави від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн на сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Також, з 2014 року піротехніки ДСНС проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, якими забруднені Донецька та Луганська області унаслідок ворожих обстрілів на сході України.

Працювати доводиться у надзвичайно складних умовах тотального замінування територій. Так, з початку залучення (з 06.07.2014) піротехніками ДСНС на території Донецької та Луганської областей виявлено, вилучено та знешкоджено близько 220 тисяч одиниць ВНП, перевірено ділянки територій загальною площею понад 32 тис. га, а також акваторії водних об'єктів загальною площею 101 га.

Загалом, упродовж минулого року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили понад 70 тис. вибухонебезпечних предметів, у тому числі, більше 2 тис. 100 авіаційних бомб.

100 піротехнічних розрахунків ДСНС чисельністю понад 600 чоловік особового складу  безстрашно виконують роботи із розмінування земель від вибухонебезпечних предметів по Україні, понад 100 чоловік щодня виконують завдання з розмінування території Донецької та Луганської областей. Вони — герої сьогодення, які, ризикуючи власним життям, рятують інших від смертельної небезпеки, що несуть боєприпаси.

З кожним роком все більше людей травмуються від дії ВНП. Особливо ми повинні звернути увагу на проблему захисту дітей від небезпечних знахідок, які часто маскуються під предмети побуту, дитячі іграшки тощо. Саме тому рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, навчають їх правилам поведінки під час виявлення підозрілих предметів, а також відвідують дошкільні та навчальні заклади в усіх регіонах держави, розповідаючи дітям про основи мінної безпеки.

піротехніки_1.jpg                   піротехніки_2.jpg


   
Останні новини
17 Квітня07:57 Вітання Голови ДСНС України із професійним святом – Днем пожежної охорони!
17 Квітня07:56 Вітання із професійним святом – Днем пожежної охорони!
16 Квітня16:43 Миколаївська область: рятувальники спільно з лісниками відпрацьовують дії щодо ліквідації можливих пожеж в екосистемах (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Квітня14:36 УВАГА!!! Попередження про погодні умови
16 Квітня12:12 З нагоди професійного свята Дня пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби ЦЗ
16 Квітня11:57 Миколаївська область: тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня16:16 Миколаївська область: рятувальники та лісівники тренувались гасити лісові пожежі
15 Квітня08:41 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 13 тисяч вибухонебезпечних предметів
14 Квітня16:52 Миколаївська область: рятувальники та співробітники поліції відпрацювали спільні дії на випадок пожежі
14 Квітня08:20 На Миколаївщині тривають позапланові перевірки АЗС
13 Квітня08:34 ДСНС застерігає: випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
13 Квітня08:20 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (130 випуск)
11 Квітня09:23 На Миколаївщини тривають позапланові перевірки АЗС
10 Квітня09:25 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
9 Квітня07:57 Миколаїв: вогнеборці вдосконалювали навички гасіння пожеж у торгових та складських приміщеннях (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
Останні новини