ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей

Опубліковано: 04.03.2021, 13:28

 

Задля виявлення порушень пожежної та техногенної безпеки та недопущення пожеж на об'єктах масового перебування людей, в усіх регіонах держави тривають позапланові перевірки готелів, пансіонатів, інтернатів. Під час такої роботи фахівці ДСНС перевіряють стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки, проводять інструктажі з відповідальними за протипожежний стан.

Так, 3 березня на Миколаївщині рятувальниками здійснено перевірку готелю "Пілігрим"розташованого у Заводському районі обласного центру. Представники ДСНС оглянули укомплектованість будівлі підручними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), шляхи евакуації (евакуаційні виходи, відповідні покажчики "Вихід" та плани евакуації), наявність та стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під'їзду пожежно-рятувальної техніки, систему автоматичної пожежної сигналізації та як вона обслуговується, ну і звісно ж, всі необхідні документи, які регламентують діяльність даного закладу. Користуючись нагодою, ДСНСівці провели відповідні інструктажі з адміністрацією та персоналом, поспілкувались з ними про основні причини виникнення пожеж та надали рекомендації як діяти у разі позаштатної ситуації, при цьому нагадавши номери екстрених служб.

У свою чергу у Волинській області вогнеборці провели позапланову перевірку Комунального підприємства «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» у м. Ковель. Рятувальники звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів. Для персоналу відділення фахівці служби ДСНС провели інструктажі з пожежної безпеки та нагадали порядок дій на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

А в Чернівецькій області того ж дня кіцманські рятувальники провели перевірку в санаторії «Брусниця». Інспектори обстежили заклад, щоб з’ясувати, чи на належному рівні у санаторії дотримуються протипожежної та техногенної безпеки. Представники Служби порятунку звертали увагу на забезпечення об'єкта первинними засобами пожежогасіння, відповідність шляхів евакуації та зовнішнього водопостачання до встановлених протипожежних вимог, незахаращеність виходів з приміщень, роботу систем оповіщення про пожежу тощо. Із персоналом санаторію було проведено інструктаж щодо дій працівників на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події. Наприкінці перевірки рятувальники звернули увагу керівництва та відповідальних осіб на важливості дотримання належного рівня протипожежної безпеки на об’єкті.

Водночас на Донеччині маріупольські рятувальники  провели позапланову перевірку дотримання вимог законодавства України у сфері пожежної і техногенної безпеки в готелі "Посейдон", що розташований у Приморському районі міста Маріуполь. Фахівці ДСНС обстежили технічний стан та справність систем протипожежного захисту, наявність розпорядчих документів щодо дотримання протипожежного режиму в закладі, наявність необхідної кількості та стан утримання шляхів евакуації. Звернули увагу і на відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння та їх технічний стан. З персоналом закладу було проведено інструктаж щодо дій у разі виникнення пожежі та правил користування первинними засобами пожежогасіння. Крім того, представники ДСНС звернули увагу працівників закладу на те, що викликати рятувальників можна не лише за телефоном “101”, але й за допомогою спеціального мобільного додатку “101-Донецька область”.

Подібні профілактичні заходи триватимуть й надалі натериторії всієї країни.

1  photo_2021-03-03_(3).jpg6.jpgDSC_0003.JPGDSC_0043.JPG


   
Останні новини
17 Квітня07:57 Вітання Голови ДСНС України із професійним святом – Днем пожежної охорони!
17 Квітня07:56 Вітання із професійним святом – Днем пожежної охорони!
16 Квітня16:43 Миколаївська область: рятувальники спільно з лісниками відпрацьовують дії щодо ліквідації можливих пожеж в екосистемах (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Квітня14:36 УВАГА!!! Попередження про погодні умови
16 Квітня12:12 З нагоди професійного свята Дня пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби ЦЗ
16 Квітня11:57 Миколаївська область: тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня16:16 Миколаївська область: рятувальники та лісівники тренувались гасити лісові пожежі
15 Квітня08:41 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 13 тисяч вибухонебезпечних предметів
14 Квітня16:52 Миколаївська область: рятувальники та співробітники поліції відпрацювали спільні дії на випадок пожежі
14 Квітня08:20 На Миколаївщині тривають позапланові перевірки АЗС
13 Квітня08:34 ДСНС застерігає: випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
13 Квітня08:20 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (130 випуск)
11 Квітня09:23 На Миколаївщини тривають позапланові перевірки АЗС
10 Квітня09:25 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
9 Квітня07:57 Миколаїв: вогнеборці вдосконалювали навички гасіння пожеж у торгових та складських приміщеннях (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
Останні новини