ГоловнаОстанні новини22 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники Миколаївщини продемонстрували як діти людині, яка провалилась під лід (ФОТОАЛЬБОМ)

Опубліковано: 22.01.2021, 08:04

Перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, - потрібно пам’ятати правила безпечного поводження та за можливості не випробовувати кригу на міцність.

З метою уникнення нещасних випадків на воді, співробітники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели практичне заняття на воді. Так, водолаз за допомогою окремих елементів демонстрації показав як правильно діяти в ситуації, якщо ти провалився під лід. Рятувальник зазначив, що головне - не піддаватись паніці, зберігати спокій, не кричати, якщо поруч нікого немає - адже можна тільки даремно витратити сили. Акцентовано увагу на тому, що не можна робити різких рухів, стабілізувати подих, розкинути руки в сторони й намагатися зачепитися за крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення; наступним кроком є спроба обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід; вибравшись на лід, перекотитись і відповзати у той бік - звідки прийшли, де міцність льоду вже відома, повільно повзучи до берега.

Рятувальники Миколаївщини звертаються із проханням до мешканців нашого краю! Зважаючи на прогнози синоптиків про відхід низької температури, міцність криги відповідно теж псуватиметься. Лід блакитного кольору - найміцніший, а білого - значно слабший. Пам’ятайте, для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см. Перш, ніж ступити на нього, дізнайтесь про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ви вільно можете тримати в руці. Ніколи не перевіряйте товщину льоду ударами ніг!

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0033.JPG DSC_0040.JPG

DSC_0043.JPG DSC_0050.JPG

DSC_0012.JPG

 

 ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
7 Березня09:44 Увага! Попередження про пориви вітру
7 Березня09:11 Вогнеборці застерігають громадян від порушення правил пожежної безпеки у побуті!
6 Березня11:38 Миколаївська область: Очаківські вогнеборці відточували навички по гасінню пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей
6 Березня09:07 Рятувальники Миколаївщини долучаються до комплексу заходів із запобігання поширенню Covid-19
5 Березня09:49 Рятувальники Миколаївщини привітали колежанок напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:05 Миколаїв: на базі Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області відбулись тактико-спеціальні навчання з відпрацювання дій у разі умовної пожежі (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:03 Миколаїв: рятувальники здійснили перевірку Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернаті І-ІІІ ступенів №6, розташованої у Корабельному районі (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:01 Рятувальники Миколаївщини закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!
4 Березня14:55 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
4 Березня13:28 ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей
4 Березня13:25 Рятувальники отримали державні нагороди
4 Березня08:53 Увага! Анонс навчань на базі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області
4 Березня08:01 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!
4 Березня08:00 Рятувальники проінспектували миколаївський готель “Пілігрим” на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО/ФОТО)
3 Березня11:01 Рятувальники попереджають, що вихід на кригу може вартувати громадянам життя!
Останні новини