ГоловнаОстанні новини22 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Миколаїв: в Центральному районі відбувся рейд по домівкам літніх громадян (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)

Опубліковано: 22.01.2021, 08:00

З початку 2021 року в Центральному районі м. Миколаєва виникло 11 пожеж, з яких 7 - у житлі. Причини залишаються тими ж самими: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, пічного опалення тощо.

Співробітниками з числа інспекторського складу Центрального районного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області систематично проводиться інформаційна робота з мешканцями, спрямована на запобігання пожеж. Так, 21 січня провідний інспектор спільно із завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Центрального району провели рейд в будинках одинокопроживаючих літніх громадян на вулицях Адміральській, Великій Морській та Наваринській.

Фахівець Служби порятунку спочатку зупинявся на причинах виникнення пожеж та їх наслідків. «Найчастіше пожежу провокує звичайна людська недбалість, нехтування загальновідомими та простими правилами. Перевантаження електромережі, її несправність, необережне поводження з вогнем, печі із технічними порушеннями - призвідники вогняної стихії у домівці» - зазначав співробітник ДСНС.

Представник Служби порятунку пояснив, що у разі виявлення серйозних недоліків в протипожежному стані, необхідно в якнайкоротші терміни усунути їх задля мінімізації наслідків. Проінформовані отримали профілактичні листівки та дякували за корисну й необхідну інформацію.

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0211.JPG   DSC_0228.JPG

DSC_0234.JPG   DSC_0244.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
7 Березня09:44 Увага! Попередження про пориви вітру
7 Березня09:11 Вогнеборці застерігають громадян від порушення правил пожежної безпеки у побуті!
6 Березня11:38 Миколаївська область: Очаківські вогнеборці відточували навички по гасінню пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей
6 Березня09:07 Рятувальники Миколаївщини долучаються до комплексу заходів із запобігання поширенню Covid-19
5 Березня09:49 Рятувальники Миколаївщини привітали колежанок напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:05 Миколаїв: на базі Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області відбулись тактико-спеціальні навчання з відпрацювання дій у разі умовної пожежі (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:03 Миколаїв: рятувальники здійснили перевірку Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернаті І-ІІІ ступенів №6, розташованої у Корабельному районі (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
5 Березня08:01 Рятувальники Миколаївщини закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!
4 Березня14:55 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
4 Березня13:28 ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей
4 Березня13:25 Рятувальники отримали державні нагороди
4 Березня08:53 Увага! Анонс навчань на базі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області
4 Березня08:01 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!
4 Березня08:00 Рятувальники проінспектували миколаївський готель “Пілігрим” на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО/ФОТО)
3 Березня11:01 Рятувальники попереджають, що вихід на кригу може вартувати громадянам життя!
Останні новини