ГоловнаОстанні новини26 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулась відеоконференція з представниками проєкту “Програма PPRD East IIІ”

Опубліковано: 26.11.2020, 09:32

25 листопада в ДСНС відбулась ввідна відеоконференція, під час якої представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій мали можливість визначити й обговорити з представниками проєкту Європейського СоюзуПрограма PPRD East IIІосновні національні пріоритети в рамках реалізації Програми ЄС з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру країн Східного партнерства.

Відтак, в рамках співпраці ДСНС України і Генерального Директорату ЄС з надзвичайних ситуацій та гуманіторної допомоги, розпочалася третя фаза PPRD East.

Під час заходу заступник начальника Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСНС України Назар Боришкевич презентував іноземним партнерам напрямки діяльності української Служби порятунку та представив основні досягнення реалізації другої фази Програми ЄС.

Він зазначив, що міжнародний обмін досвідом у сфері управління ризиками катастроф є надзвичайно важливим для Служби.

Водночас європейською стороною, яку представили головним чином директорка Програми ЄС Маріель Петерсон, керівниця команди експертів Магда Степанян та інші, було презентовано робочі пакети даної Програми та сформовано основні цілі PPRD East IIІ.

У підсумку, сторони домовилися до кінця поточного року визначити головні напрямки діяльності та шляхи реалізації третьої фази Програми щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства ЄС аби надалі ефективно її впроваджувати. 

Довідково: ДСНС України є головним бенефіціаром Проекту ЄС, метою якого є посилення та розвиток спроможності країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС. Проект спрямований на сприяння розвитку у країн-партнерів потенціалу цивільного захисту для запобігання стихійному лиху, забезпечення готовності і реагування держав-партнерів, поступового наближення до механізму цивільного захисту ЄС та одночасного поліпшення співпраці між ними.

6N4A8264.jpg6N4A8281.jpg

 

 


   
Останні новини
26 Січня13:56 Миколаїв: рятувальники провели навчання на базі Територіального управління Служби судової охорони (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
26 Січня12:14 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов!
26 Січня09:58 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 1 тисячу 600 вибухонебезпечних предметів
26 Січня08:29 Перелік пунктів обігріву
25 Січня10:00 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
25 Січня09:12 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 120 осіб та ліквідували 1 тис. 435 пожеж
25 Січня08:52 Пожежі у побуті призводять до травмування та смертельних випадків за участю дітей
24 Січня09:40 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
24 Січня08:59 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
23 Січня16:00 Миколаївська область: "Обережно! Тонка крига!" - рятувальники нагадали населенню про небезпеку відвідування заледенілих водойм (ВІДЕО)
22 Січня09:20 Кабінет міністрів України провів позачергове засідання, під час якого було створено Державну комісію для з’ясування причин трагедії у Харкові
22 Січня08:04 Рятувальники Миколаївщини продемонстрували як діти людині, яка провалилась під лід (ФОТОАЛЬБОМ)
22 Січня08:01 Миколаїв: рятувальники спілкувались із містянами про безпечну поведінку на замерзлих водоймах взимку (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
22 Січня08:00 Миколаїв: в Центральному районі відбувся рейд по домівкам літніх громадян (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
20 Січня11:25 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
Останні новини