ГоловнаОстанні новини31 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС обговорили з представниками Агенства зменшення загрози при Посольстві США в Україні питання подальшої співпраці

Опубліковано: 31.10.2020, 08:00

30 жовтня у стінах Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулась робоча зустріч представників ДСНС України з делегацією Агенства зменшення загрози при Посольстві США в Україні, яку представили начальник відділу зменшення загрози при Посольстві США в Україні Ерл Фредерік Картер та його заступник Руслан Хушеназаров.

Під головуванням заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицькогосторони обговорили перспективні питання подальшої співпраці.

Відкриваючи захід, Руслан Білошицький зазначив, що, враховуючи завдання, які виконуються Службою, гостро постає питання щодо переоснащення всіх підрозділів сучасною технікою та обладнанням для реагування на інциденти радіаційного, хімічного, біологічного і ядерного (РХБЯ) характеру загроз та гуманітарного розмінування. Новітнє обладнання та екіпірування дають можливість впевнено дивитися у майбутнє і реалізовувати державну політику у сфері цивільного захисту.

“Службою максимально докладається зусиль для покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів, у тому числі в рамках залучення міжнародної технічної допомоги від наших закордонних партнерів. За підтримки Уряду США, ДСНС отримала надважливу матеріально-технічну допомогу, що зміцнює потенціал наших РХБЯ та піротехнічних підрозділів”, – сказав він.

Заступник Голови ДСНС додав, що одним із основних завдань Служби на сьогодні є знешкодження вибухонебезпечних предметів, якими забруднена внаслідок агресії Російської Федерації проти України та діяльності проросійських терористичних угрупувань значна частина Донецької та Луганської областей.

“Обладнання та відповідні тренінги для реагування на РХБЯ загрози та проведення гуманітарного розмінування, що отримані ДСНС від Уряду Сполучених Штатів Америки через Агентство Зменшення Загрози, посилює рівень безпеки як фахівців у відповідній сфері, так і цивільного населення в результаті своєчасного і якісного реагування на надзвичайні ситуації”, – наголосив Руслан Білошицький.

У свою чергу Ерл Фредерік Картер зазначив, що Агенство зменшення загрози при Посольстві США в Україні цінує співробітництво з Державною службою України з надзвичайних ситуацій і готове надавати допомогу у тих сферах діяльності ДСНС, які потребують підтримки задля покращення ефективності нелегкої роботи Служби та протистояння загрозам і викликам, які сьогодні існують.

Нагадаємо, упродовж років співпраці Службою порятунку від американських партнерів отримано майно та обладнання на суму понад 120 млн. грн., співробітництво продовжується надалі.

6N4A7320.jpg 6N4A7321.jpg

6N4A7331.jpg 6N4A7383.jpg


   
Останні новини
4 Грудня17:09 Миколаївська область: рятувальники проводять інформаційну роботу з мешканцями приватного сектору (ФОТОАЛЬБОМ)
4 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
3 Грудня12:27 Миколаїв: з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю рятувальники відвідали колег-ветеранів Служби
3 Грудня11:29 На Миколаївщині триває інформаційно-роз'яснювальна робота з місцевим населенням щодо запобігання пожеж
3 Грудня10:58 Миколаївська область: рятувальники провели дезінфекцію на об’єктах із масовим перебуванням людей (ФОТОАЛЬБОМ)
3 Грудня10:53 Рятувальники закликають громадян, які ігнорують застереження Служби порятунку, не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи чи на водойми за несприятливих погодних умов
3 Грудня10:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня14:50 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня10:18 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня08:00 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 31 особу та ліквідували 1 тис. 46 пожеж
30 Листопада14:46 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
28 Листопада16:36 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (117 випуск)
28 Листопада10:44 Світлини рятувальників, що боролися із вогнем у лісах Зони відчуження стали основою мистецького проєкту
27 Листопада12:10 Миколаїв: на базі Обласного палацу культури відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання рятувальників (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
27 Листопада09:20 Миколаїв: у Заводському районі відбувся профілактичний рейд у житловому секторі (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
Останні новини