ГоловнаОстанні новини25 Травня, 2020р.
 Версія для друку

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей під час канікул!

Опубліковано: 25.05.2020, 08:00

22 травня для українських школярів останній навчальний день та розпочнуться літні канікули. Тепер у дітей з’явиться більше вільного часу для ігор та відпочинку, тож пильна увага дорослих до безпеки своїх чад має бути в пріоритеті.
Варто пам’ятати, що не слід залишати малолітніх дітей без уваги та нагляду дорослих, як вдома так і на відпочинку. Обов’язково необхідно поговорити  про те, що сірники, запальнички, свічки - небезпечні й забавки із ними можуть призвести до пожежі.
Так, у 2019 році на пожежі у Вітовському районі Миколаївської області зареєстровано смерть хлопчика через дитячі пустощі з вогнем.
Саме з цієї  причини протягом минулого року виникло 4 пожежі (переважно горіли господарчі споруди та сінники), а в поточному 2020 році вже зафіксовано 7 пожеж через дитячі пустощі з вогнем.
Важливу роль у вихованні також відіграє формування безпечної поведінки на відпочинку у лісі та біля водойм.
Шановні батьки,  пам'ятайте, що безпека вашої дитини - це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 

 


ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
11 Липня08:41 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10 Липня16:30 Миколаївська область: рятувальники провели інструктаж в трудовому колективі
10 Липня15:41 Рятувальники Миколаївщини проводять превентивні заходи з метою запобігання загибелі людей на воді (ФОТО/ВІДЕО)
10 Липня11:11 В с. Зайве Новоодеського району місцевий мешканець навмисно випалює чагарники та гілки поблизу молодих насаджень акації (ВІДЕО)
9 Липня13:32 Миколаїв: співробітників ДСНС не допущено до перевірки магазину «АТБ-Маркет»
9 Липня08:00 Рятувальники спільно з представниками органів влади та поліції перевірили облаштування рятувальних постів на узбережжі мікрорайону Намив в м. Миколаєві (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
9 Липня08:00 Рятувальники Миколаївської області проводять превентивні заходи, щодо попередження пожеж у лісових масивах Березанського району (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня14:01 Миколаїв: у Центральному районі рятувальники та соціальні працівники провели рейди в дитячих будинках сімейного типу (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня10:49 Рятувальники Миколаївського району розповідають про забезпечення пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
8 Липня10:44 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
8 Липня08:01 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
7 Липня08:00 З початку 2020 року на Миколаївщині зареєстровано 6 пожеж на полігонах твердих побутових відходів
6 Липня09:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
6 Липня08:21 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Миколаївської області!
5 Липня14:45 Миколаївська область: рятувальники проводять профілактичні заходи в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах та у лісових масивах (ФОТОАЛЬБОМ)
Останні новини