ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Піротехніки Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спілкувались зі студентами щодо вибухонебезпечних предметів (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)

Опубліковано: 23.10.2019, 15:59

23 жовтня піротехніки Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели в Миколаївському аграрному університеті відкрите заняття на тему «Соціальні небезпеки, їхні види та характеристика. Організація робіт з виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів на території України». На заході були присутні студенти інженерно-енергетичного факультету з 1 по 5 курс та викладачі.


Співробітники ДСНС розповіли про види боєприпасів часів минулих війн, продемонстрували їх навчальні макети, спецодяг та міношукач. Не оминули увагою також алгоритм дій при виявленні предметів схожих на боєприпаси, як на суші так і під водою. В підкріплення матеріалу продемонстрували фільм «Небезпечні знахідки» та сюжет центрального телеканалу про нещасний випадок на Миколаївщині, пов'язаний із травмуванням чоловіка, що хтів розпиляти снаряд.


Юнаки та дівчата уважно слухали фахівців та ставили питання стосовно професії піротехніка загалом, наслідки до яких може призвести неправильна поведінка з сучасними та застарілими боєприпасами.

Захід відбувався у формі діалогу та викликав інтерес у присутніх.

                                                                              

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

ФОТОАЛЬБОМ

DSC_0296.JPGDSC_0326.JPG

DSC_0333.JPGDSC_0368.JPG


   
Останні новини
10 Липня11:11 В с. Зайве Новоодеського району місцевий мешканець навмисно випалює чагарники та гілки поблизу молодих насаджень акації (ВІДЕО)
10 Липня08:41 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
9 Липня13:32 Миколаїв: співробітників ДСНС не допущено до перевірки магазину «АТБ-Маркет»
9 Липня08:00 Рятувальники спільно з представниками органів влади та поліції перевірили облаштування рятувальних постів на узбережжі мікрорайону Намив в м. Миколаєві (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
9 Липня08:00 Рятувальники Миколаївської області проводять превентивні заходи, щодо попередження пожеж у лісових масивах Березанського району (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня14:01 Миколаїв: у Центральному районі рятувальники та соціальні працівники провели рейди в дитячих будинках сімейного типу (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня10:49 Рятувальники Миколаївського району розповідають про забезпечення пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
8 Липня10:44 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
8 Липня08:01 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
7 Липня08:00 З початку 2020 року на Миколаївщині зареєстровано 6 пожеж на полігонах твердих побутових відходів
6 Липня09:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
6 Липня08:21 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Миколаївської області!
5 Липня14:45 Миколаївська область: рятувальники проводять профілактичні заходи в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах та у лісових масивах (ФОТОАЛЬБОМ)
4 Липня14:18 Профілактика загибелі людей на водних об’єктах - один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників влітку (ФОТОАЛЬБОМ,ВІДЕО)
4 Липня12:50 Пілоти Цивільного повітряного патруля та рятувальники, в рамках планових вильотів, проводять моніторинг лісових масивів Миколаївщини
Останні новини