ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Миколаївська область: завершились командно-штабні навчання регіонального рівня Вітовської райдержадміністрації

Опубліковано: 21.10.2019, 14:58

18 жовтня завершились багатоступеневі командно-штабні навчання регіонального рівня з керівним складом органів управління та сил цивільного захисту Вітовської райдержадміністрації, Воскресенької селищної, Галицинівської та Шевченківської сільських об’єднаних територіальних громад.

Протягом навчань відпрацьовано низку теоретичних та практичних ввідних в режимі функціонування мирного часу, а саме виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також заходи особливого періоду.

Зазначеним органами управління відпрацьовано відповідні алгоритми дій в режимі функціонування надзвичайної ситуації, прийнято відповідні рішення, напрацьовано організаційні документи. Штабом керівництва перевірено якість документального супроводження прийнятих рішень, проаналізовано готовність органів управління до дій за призначенням.

За результатами навчань та у відповідності до вимог діючих нормативних документів рівень підготовки керівного складу органів управління Вітовської райдержадміністрації Воскресенської та Шевченківської об’єднаної територіальної громади до виконнання завдань за призначенням оцінено як «низький»; Галицинівської об’єднаної територіальної громади - як «задовільний».

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
11 Липня12:23 Миколаївська область: Южноукраїнські рятувальники продовжують дезінфекцію вулиць та під'їздів багатоповерхових житлових будинків
11 Липня11:56 Миколаївська область: рятувальника нагадують правила поведінки на воді (ФОТОАЛЬБОМ)
11 Липня08:41 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10 Липня16:30 Миколаївська область: рятувальники провели інструктаж в трудовому колективі
10 Липня15:41 Рятувальники Миколаївщини проводять превентивні заходи з метою запобігання загибелі людей на воді (ФОТО/ВІДЕО)
10 Липня11:11 В с. Зайве Новоодеського району місцевий мешканець навмисно випалює чагарники та гілки поблизу молодих насаджень акації (ВІДЕО)
9 Липня13:32 Миколаїв: співробітників ДСНС не допущено до перевірки магазину «АТБ-Маркет»
9 Липня08:00 Рятувальники спільно з представниками органів влади та поліції перевірили облаштування рятувальних постів на узбережжі мікрорайону Намив в м. Миколаєві (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
9 Липня08:00 Рятувальники Миколаївської області проводять превентивні заходи, щодо попередження пожеж у лісових масивах Березанського району (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня14:01 Миколаїв: у Центральному районі рятувальники та соціальні працівники провели рейди в дитячих будинках сімейного типу (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
8 Липня10:49 Рятувальники Миколаївського району розповідають про забезпечення пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
8 Липня10:44 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
8 Липня08:01 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
7 Липня08:00 З початку 2020 року на Миколаївщині зареєстровано 6 пожеж на полігонах твердих побутових відходів
6 Липня09:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
Останні новини