ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Миколаївська область: завершились командно-штабні навчання регіонального рівня Вітовської райдержадміністрації

Опубліковано: 21.10.2019, 14:58

18 жовтня завершились багатоступеневі командно-штабні навчання регіонального рівня з керівним складом органів управління та сил цивільного захисту Вітовської райдержадміністрації, Воскресенької селищної, Галицинівської та Шевченківської сільських об’єднаних територіальних громад.

Протягом навчань відпрацьовано низку теоретичних та практичних ввідних в режимі функціонування мирного часу, а саме виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також заходи особливого періоду.

Зазначеним органами управління відпрацьовано відповідні алгоритми дій в режимі функціонування надзвичайної ситуації, прийнято відповідні рішення, напрацьовано організаційні документи. Штабом керівництва перевірено якість документального супроводження прийнятих рішень, проаналізовано готовність органів управління до дій за призначенням.

За результатами навчань та у відповідності до вимог діючих нормативних документів рівень підготовки керівного складу органів управління Вітовської райдержадміністрації Воскресенської та Шевченківської об’єднаної територіальної громади до виконнання завдань за призначенням оцінено як «низький»; Галицинівської об’єднаної територіальної громади - як «задовільний».

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
16 Листопада14:25 Миколаївська область: триває інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на недопущення пожеж у приватному секторі
15 Листопада16:53 Южноукраїнські рятувальники провели акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти» для першокласників (ФОТОАЛЬБОМ)
15 Листопада16:07 Вітовський район: до школярів завітав вогнеборець 16 ДПРЧ з профілактичною бесідою
15 Листопада15:07 Миколаївська область: рятувальники Вознесенщини навчали бібліотекарів правилам пожежної безпеки
15 Листопада14:59 З метою запобігання пожеж рятувальники проводять рейди в приватному секторі (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
15 Листопада12:31 Рятувальники разом з представниками ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля провели профорієнтаційні бесіди зі старшокласниками
15 Листопада12:03 Рятувальники Миколаївщини провели інформаційний захід для дошкільнят (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
15 Листопада11:34 Рятувальники Кривоозерщини завітали з інформаційним виступом до місцевих школярів
14 Листопада14:41 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (87 випуск)
14 Листопада14:17 Серед рятувальників Миколаївщини визначено переможців з перетягування канату (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
14 Листопада11:09 На Миколаївщині фахівці ДСНС спільно із представниками відомств проводять рейдові заходи в приватному секторі (ФОТОАЛЬБОМ)
14 Листопада08:23 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
13 Листопада12:07 Миколаївська область: до вогнеборців м. Южноукраїнськ завітали школярі
13 Листопада10:37 Очаківські рятувальники провели протипожежний інструктаж із працівниками державної казначейської служби
13 Листопада09:46 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
Останні новини