ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Миколаївська область: завершились командно-штабні навчання регіонального рівня Вітовської райдержадміністрації

Опубліковано: 21.10.2019, 14:58

18 жовтня завершились багатоступеневі командно-штабні навчання регіонального рівня з керівним складом органів управління та сил цивільного захисту Вітовської райдержадміністрації, Воскресенької селищної, Галицинівської та Шевченківської сільських об’єднаних територіальних громад.

Протягом навчань відпрацьовано низку теоретичних та практичних ввідних в режимі функціонування мирного часу, а саме виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також заходи особливого періоду.

Зазначеним органами управління відпрацьовано відповідні алгоритми дій в режимі функціонування надзвичайної ситуації, прийнято відповідні рішення, напрацьовано організаційні документи. Штабом керівництва перевірено якість документального супроводження прийнятих рішень, проаналізовано готовність органів управління до дій за призначенням.

За результатами навчань та у відповідності до вимог діючих нормативних документів рівень підготовки керівного складу органів управління Вітовської райдержадміністрації Воскресенської та Шевченківської об’єднаної територіальної громади до виконнання завдань за призначенням оцінено як «низький»; Галицинівської об’єднаної територіальної громади - як «задовільний».

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
12 Грудня08:00 Увага! Попередження про туман на території України
11 Грудня16:41 Рятувальники Миколаївщини навчають молодь правилам пожежної безпеки
11 Грудня16:26 Рятувальники Вознесенщини провели протипожежний інструктаж для представників різних установ та місцевого населенн
11 Грудня15:42 Миколаїв: рятувальники навчали студентів та викладачів МНАУ діям у разі пожежі (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
11 Грудня15:08 Хімік Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спілкувався з учнями 6-х класів ЗОШ №40 щодо впливу радіації на людину (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
11 Грудня08:00 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області
11 Грудня08:00 "Комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну", - Сергій Яровий
10 Грудня08:00 Рятувальники спілкуються з мешканцями Миколаївщини стосовно безпечної зимівлі шляхом дотримання правил пожежної безпеки
9 Грудня11:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 85 осіб та ліквідували 1 тис. 70 пожеж
8 Грудня12:48 Там, угорі, вже сформувався не один небесний караул. Завжди страшно чути про ще одного... Спочивайте з миром, Ви точно жили не дарма!
7 Грудня11:22 Про пожежну безпеку в побуті розповідають рятувальники Миколаївщини мешканцям осель під час рейдів (ФОТОАЛЬБОМ)
7 Грудня09:30 На базі ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод» рятувальники провели тактико-спеціальні навчання (ФОТО)
6 Грудня09:12 У Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області триває тиждень права
6 Грудня09:10 Реалізація і захист прав людини у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції
6 Грудня08:38 Рятувальники м. Южноукраїнськ провели протипожежний інструктаж із працівниками суду
Останні новини