ГоловнаОстанні новини6 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

На території Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС проходить міжнародна переатестація пошуково-рятувальної команди України у системі INSARAG

Опубліковано: 06.09.2019, 16:36

З 5 по 6 вересня на Навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС проходить активна фаза навчань в рамках зовнішньої переатестації пошуково-рятувальної команди важкого класу МРЦ ШР ДСНС України у системі Міжнародної консультативної групи ООН з проведення пошуково-рятувальних операцій в умовах міста — INSARAG.

Україна вже має статус учасника системи з 2014 року, проте свою майстерність необхідно підтверджувати кожні 5 років.

Так, у ході переатестації українські рятувальники демонструють свою готовність організовувати та проводити пошуково-рятувальні роботи відповідно до стандартів INSARAG, що включають навички проведення розвідки зони надзвичайної ситуації, пошуку та вилучення постраждалих з-під завалів, надання їм домедичної допомоги, маркування та укріплення конструкцій зруйнованих будинків, тощо.

Оцінюють їхню роботу міжнародні експерти з 11 країн світу, зокрема, Іспанії, на чолі з головою Комісії Анікою Колл Еріксон, Китаю, Великої Британії, Чилі, Сінгапуру, США, Франції, Норвегії та Польщі, чий керівник Марсін Кедра був ментором команди ДСНС упродовж усього періоду підготовки.

В якості спостерігачів на навчаннях присутні також команди Японії, Бразилії, Румунії та Молдови. Останні, у свою чергу, в майбутньому також планують отримати акредитацію в системі міжнародної допомоги INSARAG, а нині переймають досвід українських рятувальників.

Загалом, упродовж 36-ти годин відпрацьовується повний спектр заходів щодо залучення пошуково-рятувальної команди МРЦ ШР до ліквідації наслідків землетрусу в іншій державі з умовною назвою “Новоленд”. Зокрема: збір особового складу за сигналом оповіщення; проходження митно-прикордонних процедур; розгортання базового табору в постраждалій країні; участь у міжнародній рятувальній операції.

Нагадаємо, що основною метою INSARAG є надання сприяння в питаннях координації дій між різними пошуково-рятувальними командами, які реагують на міжнародному рівні на надзвичайні ситуації, пов'язані з обваленням будівель і споруд, зазвичай, в результаті землетрусів. Такого рівня координації група досягає шляхом забезпечення взаємодії реагуючих підрозділів ще до настання надзвичайних ситуацій. Різного роду робочі зустрічі фахівців є основою для практичних домовленостей між ними, спрощують процес взаємодії при реагуванні на реальні лиха і катастрофи.

6N4A4036.JPG

6N4A4024.JPG

6N4A4094.JPG

6N4A4117.JPG

6N4A4146.JPG

6N4A4167.JPG

6N4A4199.JPG

6N4A4210.JPG


   
Останні новини
19 Лютого16:26 Рятувальники навчали студентів Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова діям у разі пожежі
19 Лютого12:30 Для перевезення евакуйованих з китайського міста Ухань громадян підготовлено 7 автобусів ДСНС та залучено 33 рятувальника
18 Лютого16:25 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
18 Лютого12:31 Триває Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!»
18 Лютого11:54 З початку року на водоймах країни загинуло 78 людей!
18 Лютого08:10 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (95 випуск)
17 Лютого13:40 Миколаївська область: рятувальники провели профілактичну роботу з мешканцями нашого краю (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Лютого09:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 90 осіб та ліквідували 934 пожежі
16 Лютого09:40 Миколаївська область: рятувальники провели рейдові заходи щодо запобігання пожеж в оселях та нагадали правильні дії при виявленні ВНП
15 Лютого15:03 Рятувальники Миколаївщини взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 Лютого09:20 Вертоліт ДСНС України транспортував до столиці важкохворого пацієнта з Харкова
13 Лютого16:52 Миколаївська область: у дитячих садочках рятувальники провели інформаційно-ігровий захід «Обережно, вибухонебезпечний предмет!» (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
13 Лютого16:21 Учні Миколаївської школи дізнались про роботу піротехніків ДСНС (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
13 Лютого16:17 На території Миколаївщини триває інформаційно-просвітницька робота, спрямована на профілактику виникнення пожеж у житловому секторі (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
12 Лютого14:43 Миколаївська область: рятувальники розповіли школярам про вибухонебезпечні предмети та як діяти у разі їх виявлення (ВІДЕО)
Останні новини