ГоловнаОстанні новини12 Березня, 2019р.
 Версія для друку

м. Одеса : відбулася кущова семінар-нарада із головними державними інспекторами

Опубліковано: 12.03.2019, 17:44

12 березня в актовій залі Головного управління ДСНС України  в Одеській області під керівництвом заступника директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Павла Афансьєва відбулась кущова семінар-нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту. Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

На початку заходу до  присутніх було доведено  перспективи розвитку та реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Особливу увагу  керівництво Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України звернуло на порядок проведення позапланових перевірок багатоквартирних житлових будинків підвищеної поверховості та висотних будинків, а також на дотримання законності та нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій.

На нараді також були обговорені питання щодо запобігання корупційним проявам та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки; запровадження та робота на місцях з порталом електронних послуг ДСНС; запровадження нових вимог та підходів у сфері ліцензійної діяльності надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення та інші питання.

Окремо учасники заходу обговорили питання проведення комплексу заходів щодо забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України.

DSC_3355.JPGDSC_3363.JPG

 


   
Останні новини
17 Червня08:00 У період відзначення Дня Святої Трійці рятувальники ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
17 Червня07:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
16 Червня14:58 У кожному районі Миколаївщини рятувальники спілкувались з відпочиваючими поблизу водних об’єктів (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Червня13:56 У м. Очаків рятувальники провели профілактичний рейд з відпочиваючими на морському узбережжі (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Червня09:23 Мій батько — рятувальник!
16 Червня08:00 Привітання Голови ДСНС України із Днем медичного працівника!
15 Червня17:59 Профілактика загибелі людей на водних об’єктах - один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників
15 Червня17:38 Миколаївська область: рятувальники провели рейд у курортній зоні с. Коблеве
15 Червня09:21 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
14 Червня18:36 Рятувальники, волонтери товариства Червоного Хреста України та «акватлоністи» завітали до літнього табору «Динамо»
14 Червня16:10 До вогнеборців Миколаївського району в гості завітали відвідувачі пришкільного мовного табору «GOCAMP»
14 Червня15:17 Під час наради в Головному управлінні відзначено працівників медичної служби та вручено чергові спеціальні звання
14 Червня11:37 Рятувальники провели пізнавальну програму для учасників наметового містечка «Школа виживання»
14 Червня09:35 Рятувальники Миколаївщини долучились до благодійної акції здачі крові #яДонор (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
14 Червня09:00 Команда Мобільного рятувального центру ДСНС України бере участь у зовнішній переатестації польської пошуково-рятувальної команди важкого класу в системі INSARAG
Останні новини