ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: відбулась семінар-нарада для головних державних інспекторів Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

Опубліковано: 06.11.2018, 17:00

6 листопада у  Головному управлінні ДСНС України в Одеській області під керівництвом заступника начальника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України  Павла Афанасьєва відбулася семінар-нарада з головними державними інспекторами  Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей.

Вітаючи гостей, начальник  Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, побажав плідно та корисно попрацювати у рамках заходу, обмінятися досвідом  і актуальною інформацією.

На початку  семінару було розглянуто основні здобутки та перспективи  реформування системи державного нагляду (контролю), обговорено етапи підготовки проектів та реалізацію прийнятих законодавчих актів у сфері пожежної та техногенної безпеки. а також запровадження на місцях електронного декларування.

Учасникам заходу нагадали порядок та особливості проведення планових та позапланових  перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу на  посилення профілактичної інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою мінімізації виникнення пожеж.

Також присутнім нагадали на дотримання законності та виконанням вимог законодавства, нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій та дотримання вимог антикорупційного законодавства при виконанні функцій державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки. 

Захід пройшов  у формі діалогу та жвавої дискусії. Кожен мав змогу поділитись своїм практичним досвідом, висловити думку,  побажання та пропозиції.

DSC_0122.JPG DSC_0130.JPG

 

DSC_0187.JPG DSC_0191.JPG

 

 

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
26 Травня14:13 Змагання розпочалися!!!
26 Травня14:09 Миколаїв: рятувальники дбають про безпеку під час гриль-шоу "Барбекю-Фест"
25 Травня17:36 Рятувальники Миколаївщини взяли участь у фестивалі на воді "Миколаїв River FEST" (ФОТОАЛЬБОМ)
25 Травня17:17 Миколаївська область: рятувальники провели рейд по ярмарковому містечку фестивалю на воді "Миколаїв River FEST"
25 Травня13:33 “Про складну метеорологічну обстановку в західних областях було завчасно попереджено органи влади, що дозволило оперативно організувати заходи з ліквідації негоди”, - Олег Мельчуцький
24 Травня17:12 Миколаїв: до дитячих садочків «Росинка» та «Салют перемоги» в гості завітали рятувальники (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
24 Травня15:28 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційні акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» в навчальних закладах області
24 Травня15:20 Рятувальники Миколаївщини вирушили на Міжнародні змагання “Firefighter Combat Challenge”, які відбудуться в Республіці Польща
24 Травня12:41 Увага! Штормове попередження!
23 Травня17:09 Миколаїв: у дитячому садочку «Зірковий» відбулась зустріч із рятувальниками (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
23 Травня16:34 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (79 випуск)
23 Травня14:43 Миколаївська область: відбулась комісія з питань ТЕБ та НС
23 Травня12:17 Миколаївська область: до вогнеборців Єланецького району завітали школярі
23 Травня12:04 Рятувальники Миколаївщини провели змагання з легкоатлетичного кросу (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
23 Травня08:00 Затверджено План спільних заходів ДСНС та Пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків на 2019 – 2020 роки
Останні новини