ГоловнаОстанні новини20 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Миколаїв: відбувся семінар з питань застосування окремих вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Опубліковано: 20.03.2018, 14:42

20 березня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбувся семінар з питань застосування окремих вимог Закону України «Про запобігання корупції». Захід проводили співробітники відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України. Участь у ньому взяли співробітники апарату Головного управління, начальницький та інспекторський склад підпорядкованих підрозділів, відповідальні за дотримання антикорупційного законодавства у підрозділах.
Віталій Коповський, заступник начальника Відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України та Валерій Сирай, головний фахівець відділу запобігання проявам корупції Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, роз’яснили основні положення Закону України «Про запобігання корупції» та вимоги антикорупційного законодавства, акцентували увагу на негативних наслідках та можливій процесуальній відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних із корупцією. Окрема увага приділялася питанню декларування доходів співробітниками служби цивільного захисту, правилам та вимогам при наданні відомостей.
На завершення Віталій Коповський звернув увагу на персональній відповідальності кожного за дотримання вимог антикорупційного законодавства та відповідальності керівників за дотримання даних вимог їх підлеглими.
Пізніше в кризовому центрі Головного управління, в режимі відео-конференції, відбулась повторна нарада з керівниками пожежно-рятувальних підрозділів області, які через погодні умови не змогли прийняти участь у  вищезазначеному заході.
DSC_0008.JPG DSC_0023.JPG

DSC_0025.JPG DSC_0053.JPG

DSC_0050.JPG

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області
 


   
Останні новини
17 Червня16:12 Рятувальники провели рейдові заходи по узбережжю Чорного моря в Березанському районі, у м. Миколаєві та в усіх районах Миколаївської області (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
17 Червня08:00 У період відзначення Дня Святої Трійці рятувальники ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
17 Червня07:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
16 Червня14:58 У кожному районі Миколаївщини рятувальники спілкувались з відпочиваючими поблизу водних об’єктів (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Червня13:56 У м. Очаків рятувальники провели профілактичний рейд з відпочиваючими на морському узбережжі (ФОТОАЛЬБОМ)
16 Червня09:23 Мій батько — рятувальник!
16 Червня08:00 Привітання Голови ДСНС України із Днем медичного працівника!
15 Червня17:59 Профілактика загибелі людей на водних об’єктах - один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників
15 Червня17:38 Миколаївська область: рятувальники провели рейд у курортній зоні с. Коблеве
15 Червня09:21 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
14 Червня18:36 Рятувальники, волонтери товариства Червоного Хреста України та «акватлоністи» завітали до літнього табору «Динамо»
14 Червня16:10 До вогнеборців Миколаївського району в гості завітали відвідувачі пришкільного мовного табору «GOCAMP»
14 Червня15:17 Під час наради в Головному управлінні відзначено працівників медичної служби та вручено чергові спеціальні звання
14 Червня11:37 Рятувальники провели пізнавальну програму для учасників наметового містечка «Школа виживання»
14 Червня09:35 Рятувальники Миколаївщини долучились до благодійної акції здачі крові #яДонор (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
Останні новини