ГоловнаОстанні новини3 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Миколаїв: рятувальники спільно з органами влади встановили ”Освіжаючу рамку” на центральній вулиці міста (ВІДЕО)

Опубліковано: 03.08.2017, 13:03

У зв’язку з настанням сухої, спекотної погоди з підвищенням температури повітря рятувальники Миколаївщини, заручившись підтримкою органів влади, вирішили допомогти громадянам боротися зі спекою, встановивши, на вулиці Адміральській ріг вулиці Соборній, ”Освіжаючу рамку”. Де кожен житель та гість міста має змогу пройди скрізь рамку та освіжитись під струменем тонкорозпиленої прохолодної води.

Такий метод підтримки місцян від пекучого сонця вирішили втілити в життя співробітники Головного управління у Миколаївській області спільно з міською адміністрацією. Підключення рамки буде відбуватися через водопровідну мережу МПК «Миколаївводоканал» та за допомогою пожежного гідранту.

В роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій таку рамку використовують для відпрацювання заходів реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із аваріями з викидом (виливом) небезпечних хімічних, або радіоактивних речовин. Весь особовий склад, який брав участь у виконанні робіт у зоні хімічного забруднення повинен пройти санітарну обробку яка супроводжується дезактивацією, дегазацією або дезінфекцією одягу,  взуття  та засобів індивідуального захисту.

Така  ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили його у жителів інших європейських країн - Іспанії, Португалії, Греції. На початку літа на вулицях польських міст встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.

«Протягом значного періоду в області зберігається 5 клас пожежної небезпеки, що в свою чергу призводить до виникнення великої кількості пожеж. Проте така ситуація позначається й на громадянах, які не завжди мають змогу перечекати спеку в прохолодному офісі чи вдома. Тому це спонукало вигадати щось неординарне та водночас діюче, таке як ”Освіжаюча рамка”. Така водяна завіса дозволяє освіжитись та запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність, за допомогою чого можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце» - пояснює начальник ГУ ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко.

 

 

DSC_0033.JPG DSC_0070.JPG

DSC_0089.JPG DSC_0097.JPG

DSC_0107.JPG 1 (1).JPG

1 (2).JPG 1 (7).JPG

1 (6).JPG 1 (9).JPG

1 (10).JPG 1.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
21 Травня16:52 Миколаївська область: рятувальники знайомили дітей зі своєю професією
21 Травня13:26 Миколаївська область: новобузькі рятувальники провели профілактичні бесіди із мешканцями міста
21 Травня09:29 До рятувальників Центрального району на екскурсію до підрозділу завітали школярі
20 Травня16:55 Підбито підсумки обласних змагань Всеукраїнського громадського руху «Школа безпеки» (ФОТО, ВІДЕО)
20 Травня08:04 Міжнародний фестиваль повітряних зміїв відбувся без надзвичайних подій, але з однією пожежею (ФОТО, ВІДЕО)
19 Травня14:24 Триває останній день Міжнародного фестивалю повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2019» (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Травня08:00 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня08:00 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
18 Травня15:59 Рятувальники продовжують забезпечувати пожежну безпеку на Міжнародному фестивалі повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2019» (ВІДЕО)
17 Травня17:41 На обласних змаганнях «Школа безпеки» визначено переможців етапу «Бойове розгортання та гасіння пожежі»
17 Травня17:03 В день Олімпійського бігу рятувальники вибороли першість в естафеті “Миколаївська миля” (ВІДЕО)
17 Травня13:40 Рятувальники забезпечують пожежну безпеку на міжнародному Фестивалі повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2019» (ВІДЕО)
17 Травня12:27 Рятувальники проводять інформаційні заходи у дошкільних навчальних закладах області
17 Травня11:22 У м. Вознесенськ рятувальники спілкувались з мешканцями приватного сектору стосовно пожежної безпеки в побуті та екосистемах
16 Травня17:05 Рятувальники Корабельного району знайомили школярів із професією вогнеборця
Останні новини