ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6262

Останні новини

11 Грудня16:41 Рятувальники Миколаївщини навчають молодь правилам пожежної безпеки
11 грудня співробітники 9 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спілкувались з учнями Березнегуватського професійного ліцею.
11 Грудня16:26 Рятувальники Вознесенщини провели протипожежний інструктаж для представників різних установ та місцевого населенн
11 грудня інспекторським складом 12 державної пожежно-рятувальної частини проведено навчання щодо дій у разі пожежі на базі Вознесенської районної лікарні. В заході брали участь співробітники лікувальних, навчальних, адміністративних закладів (органів влади) міста, а також місцеві мешканці.
11 Грудня15:42 Миколаїв: рятувальники навчали студентів та викладачів МНАУ діям у разі пожежі (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
11 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели заняття в Миколаївському національному аграрному університеті. Зважаючи на нещодавню трагічну пожежу в м. Одеса, метою заходу стало повторення знань та навчання студентів й педагогічного складу діям у разі пожежі.
11 Грудня15:08 Хімік Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спілкувався з учнями 6-х класів ЗОШ №40 щодо впливу радіації на людину (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
11 грудня начальник хіміко-радіометричної лабораторії групи РХБЗ ЧСР АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Миколаївській області взяв участь в інформаційному заході «Чорнобиль не має минулого часу» в загальноосвітній школі №40 Корабельного району м. Миколаєва.
11 Грудня08:00 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області
На виконання наказу ДСНС України від 29.05.2019 № 319 «Про організацію навчання з питань охорони праці» та відповідно до затвердженого плану-графіка у період з 10 по 11 грудня працівники Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проводять виїзні заняття з охорони праці зі співробітниками ГУ ДСНС України у Миколаївській області.
11 Грудня08:00 "Комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну", - Сергій Яровий
Розслідувати причини трагедії в Одесі на всіх рівнях, ініціювати зміни законів, які стосуються пожежної безпеки, та змінити ставлення посадових осіб до питань безпеки – це завдання, які стоять перед Урядовою комісією. Про це 10 грудня заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
11 Грудня08:00 Увага! Попередження про туман на території України
За даними УкрГідрометцентру, 11 грудня на більшій частині країни вночі та в першій половині дня туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності)
10 Грудня08:00 Рятувальники спілкуються з мешканцями Миколаївщини стосовно безпечної зимівлі шляхом дотримання правил пожежної безпеки
Рятувальники Миколаївщини постійно нагадують місцевому населенню про те, що недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління в ліжку (особливо напідпитку), залишені діти без нагляду, використання для обігріву приміщень саморобних або низькоякісних електрообігрівачів, перевантаження електромережі нерідко призводять до пожеж в побуті. Гострої актуальності ця проблема набуває саме в осінньо-зимовий період, коли через низьку температуру громадяни починають інтенсивно опалювати домівки.
9 Грудня11:14 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 85 осіб та ліквідували 1 тис. 70 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 02.12 по 08.12) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
8 Грудня12:48 Там, угорі, вже сформувався не один небесний караул. Завжди страшно чути про ще одного... Спочивайте з миром, Ви точно жили не дарма!
Сьогодні, 8 грудня , в день жалоби за загиблими під час пожежі в Одеському коледжі економіки рятувальники Головного управління ДСНС України У Миколаївській області схилили голови у скорботі вшанувавши хвилиною мовчання та припустили прапори на фасадах частин.
7 Грудня11:22 Про пожежну безпеку в побуті розповідають рятувальники Миколаївщини мешканцям осель під час рейдів (ФОТОАЛЬБОМ)
Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області продовжують профілактичну роботу з населенням з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі громадян на них. Варто зазначити, що людська безвідповідальність, нехтування елементарними правила пожежної безпеки день за днем провокують нові випадки пожеж в приватному секторі. Лише протягом поточного тижня на Миколаївщині зафіксовано 8 пожеж в побуті, в переважній більшості їх спричинило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
7 Грудня09:30 На базі ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод» рятувальники провели тактико-спеціальні навчання (ФОТО)
6 грудня на базі ТОВ «Кривоозерський комбікормовий завод» в смт Криве Озеро пройшли тактико-спеціальні навчання. Участь у заході приймав особовий склад 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, медики та працівники об’єкту.
6 Грудня09:12 У Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області триває тиждень права
Відповідно до Указу Президента України з грудня 2008 року в Україні відзначають Всеукраїнський тиждень права, приурочений до Дня прав людини, а саме - проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня.
6 Грудня09:10 Реалізація і захист прав людини у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції
Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини. Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.
6 Грудня08:38 Рятувальники м. Южноукраїнськ провели протипожежний інструктаж із працівниками суду
5 грудня співробітниками 25 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено профілактичну бесіду з трудовим колективом Южноукраїнського міського суду.
5 Грудня17:00 Рятувальники Миколаївщини спілкуються із підростаючим поколінням стосовно безпеки
5 грудня рятувальники м. Первомайськ відвідали з профілактичною бесідою учнів місцевої гімназії. Співробітники ДСНС розповіли школярам про безпечний відпочинок на природі та уникнення трагічних випадків, нагадали правила безпеки у побуті, у разі знаходження вибухонебезпечних предметів. Не оминули увагою й те, що необхідно дотримуватись правил безпечної поведінки під час зимових свят. Також дітлахам нагадали номер Служби порятунку й пояснили, що повідомляти недостовірну інформацію на лінію «101» ні в якому разі не можна.
5 Грудня16:16 Школярі відвідали виставкого-експозиційний центр Головного управління (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
5 грудня школярі Миколаївської загальноосвітньої школи №40 Корабельного району відвідали з екскурсією виставково-експозиційний центр Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.
5 Грудня15:38 Миколаїв: із професією пожежного-рятувальника познайомились школярі Заводського району (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
5 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відвідали з інформаційно-просвітницьким заходом «Безпечне життя» Миколаївську загальноосвітню школу I-III ступенів №35.
5 Грудня11:25 До рятувальників Вознесенщини у гості завітали школярі
5 грудня до рятувальників 12 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з екскурсією завітали школярі 6 класу Вознесенської загальноосвітньої школи №7.
5 Грудня08:09 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (90 випуск)
І знову паління в оселі і знову непоправимі наслідки. Порушення елементарних правил пожежної безпеки несе за собою не лише матеріальні збитки, а й насосить шкоду здоров'ю, а в деяких випадках навіть забирає життя. А чи задумувались ви, як вести себе при виникненні надзвичайної події та які дії слід виконати, щоб мінімізувати негативні наслідки. Рятувальники навчать, підскажуть та прийдуть на допомогу. Про це та інше дивіться у новому випуску телепередачі "На варті служба 101".
4 Грудня16:30 Рятувальники м. Первомайськ навчають підростаюче покоління правилам безпечної поведінки
3 грудня співробітники 23 державної пожежно-рятувальної частини завітали з профілактичною бесідою до учнів Первомайської загальноосвітньої школи I-III ступенів та інформаційною програмою «Безпечні свята» до дошкільного навчального закладу ясла-садка №24 «Гвоздичка».
4 Грудня15:52 «Бережіть своє життя та домівки від вогню!» - головний меседж рятувальників під час рейдових візитів
В рамках інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на недопущення пожеж в житловому секторі, травмування та загибелі людей на них, рятувальники Миколаївщини спілкуються з місцевим населенням. Основний акцент під час бесід рейдовики ставлять на основних ризиках виникнення пожеж в осінньо-зимовий період, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів, електрообігрівачів, пічного та газового обладнання тощо.
4 Грудня14:24 Миколаїв: з темою «Зимова пора та її небезпеки» рятувальники завітали до дітлахів із садочку «Чайка» (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
4 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до дитячого садочку №143 «Чайка», розташованого в Заводському районі м. Миколаєва. Хлопчики та дівчатка із старшої та середньої груп із радістю зустріли гостей та прийнялись слухати розповідь рятувальників про зимову пору та її основні небезпеки.
4 Грудня12:13 З метою уникнення пожеж в житлі фахівці ДСНС продовжують профілактичну роботу з населенням (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
4 грудня інспекторським складом Центрального районного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно із представниками соціальної служби, здійснено профілактичну роботу в житловому секторі м. Миколаєва. До уваги рятувальників потрапили одиноко проживаючі люди літнього віку.
3 Грудня14:02 З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю рятувальники відвідали ветеранів пожежної охорони (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
3 грудня в світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відвідали ветеранів пожежної охорони.

    Твіт