ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5878

Останні новини

19 Липня15:23 Дітлахи, що відпочивають у таборі «Вітрила» м. Очаків зустрічали рятувальників з інформаційною програмою
19 липня мобільний консультаційний пункт Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді завітав до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Вітрила» у м. Очаків.
19 Липня09:33 В дитячому спортивному таборі “Спортіум” відбулась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти” ( ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
18 липня у дитячому спортивному таборі “Спортіум” рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.
19 Липня08:00 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
19 Липня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 19-21 липня у південних, східних, центральних, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, 21 липня і в Київській та Житомирській областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
19 Липня08:00 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Більшість із них — нещасні випадки, або наслідки легковажного ставлення до безпеки самих же громадян. Проте найбільше прикро, коли за недбалість дорослих доводиться розплачуватися здоров'ям, або життям маленьких дітей. Схоже, що прості заклики рятувальників малоефективні для більшості громадян. Кожен впевнений, що біда може статися з будь-ким, але не з ними... Що ж, статистика свідчить про хибність цієї упевненості.
18 Липня18:02 Рятувальники Миколаївщини навчають відпочиваючих на узбережжі Чорного моря правилам поведінки на воді (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
18 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області навчали відпочиваючих на узбережжі Чорного моря у м. Очаків правилам безпечної поведінки на воді.
18 Липня15:03 Напередодні виборів рятувальники Миколаївщини відпрацьовують навички гасіння пожеж на об’єктах, задіяних під виборчі дільниці (ФОТОАЛЬБОМ)
17 липня підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області згідно із графіком продовжено тактико-спеціальні заняття на об’єктах, де розміщуватимуться виборчі дільниці. Цього разу відпрацювання відбулись у Арбузинському та Кривоозерському районах області.
17 Липня15:11 Миколаївська область: рятувальники залучились до роботи мобільного консультаційного пункту
В дитячих оздоровчих закладах продовжує роботу мобільний консультаційний пункт Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, до участі в якому вже не перший рік поспіль залучаються й рятувальники.
17 Липня12:46 Тривають протипожежні інструктажі з головами та членами виборчих комісій (ВІДЕО)
17 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели протипожежний інструктаж у Миколаївському обласному палаці культури, на якому розміщуватиметься виборча дільниця, під час позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року.
17 Липня08:00 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби здійснено 49 виїздів, під час яких виявлено 224 боєприпаси, у тому числі 2 авіаційні бомби.
16 Липня13:13 Відбувся інструктаж щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об'єктах, задіяних під час позачергових виборів до Верховної Ради України
16 липня в Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області відбувся інструктаж з питань готовності підрозділів області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України.
15 Липня16:39 Миколаївська область: діти табору «Альбатрос» дізнались про літні небезпеки
15 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали з інформаційно-просвітницькою програмою «Безпечне літо» до дитячого оздоровчого табору «Альбатрос», що у с. Рибаківка Березанського району. Захід відбувся у рамках роботи мобільного консультаційного пункту Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
15 Липня14:19 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
За даними УкрГідрометцентру, вдень 15 липня у північних та більшості центральних областей грози, місцями шквали 15-20 м/с. 16 липня в більшості областей грози, в Приазов'ї та східних областях подекуди значні дощі, град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності).
15 Липня09:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 556 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 08.07 по 14.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
15 Липня08:00 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 15-18 липня у більшості районів Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, 15 липня і Донецької та Луганської областей надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
14 Липня16:11 Рятувальники Миколаївщини пройшли по лісопарковим зонам та закликали громадян не провокувати пожежі (ФОТОАЛЬБОМ)
Майже біля кожного лісового масиву встановлено застережливі таблички «Бережіть ліс від вогню!». Однак статистика виникнення пожеж в природних екосистемах свідчить про те, що громадяни просто ігнорують їх.
14 Липня14:30 В області та Миколаєві відбулись профілактичні рейди із населенням поблизу водних об’єктів (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
Профілактика надзвичайних подій на воді залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників в літній період. Попри численні застереження фахівців ДСНС громадяни легковажно відносяться до організації власного відпочинку й провокують нещасні випадки.
14 Липня08:00 Фахівці ДСНС дбають про безпеку врожаю та проводять профілактичну роботу на полях України
У розпал жнивної кампанії, рятувальники нагадують про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Для цього вони здійснюють профілактичну роботу на полях, оглядають техніку, що використовують аграрії та спілкуються з керівниками сільгосппідприємств.
14 Липня08:00 Чотири кінологічні розрахунки ДСНС України увійшли до сотні найкращих у світі за версією Міжнародної організації рятувальних собак (IRO)
Одразу чотири кінологічні розрахунки українських рятувальників увійшли до першої сотні за версією Міжнародної організації рятувальних собак (IRO), як кращі пошуково-рятувальні у світі.
13 Липня14:57 Рятувальники Миколаївщини попереджають про небезпеку пожеж в екосистемах
13 липня співробітниками Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено низку інформаційних рейдів по лісовим масивам краю.
13 Липня14:14 Миколаївська область: рятувальника нагадують правила поведінки на воді
13 липня з метою попередження надзвичайних подій та ситуацій на водних об’єктах на території Миколаївщини систематично проводяться рейди по організованим пляжам міста та області, а також стихійним місцям відпочинку.
12 Липня16:59 Миколаївська область: рятувальники провели рейд по узбережжю Чорного моря у Рибаківській курортній зоні (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
12 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели профілактичний рейд узбережжям Чорного моря у Рибаківській курортній зоні Березанського району.
12 Липня16:43 Миколаївська область: у дитячому оздоровчому таборі “Маяк” рятувальники провели яскраву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ВІДЕО, ФОТОАЛЬБОМ)
12 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до вихованців дитячого оздоровчого табору “Маяк”, розташованого у с. Рибаківка Березанського району.
12 Липня15:06 Рятувальники відточують професійні навички порятунку людей на воді та тестують новий човен (ВІДЕО, ФОТО)
Рятувальники відточують професійні навички порятунку людей на воді та тестують нове судно, передане аварійно-рятувальному загону спеціального призначення компанією ТОВ «Артіль» ЛТД.
12 Липня15:00 Тактико-спеціальні навчання на об’єктах, на яких розташовуватимуться виборчі дільниці.
11-12 липня рятувальники Державних пожежно-рятувальних частин Арбузинського, Березанського районів області, а також Центрального району Миколаєва провели тактико-спеціальні навчання на об’єктах, на яких розташовуватимуться виборчі дільниці.

    Твіт