Телефонний довідник

№         Структурний підрозділ     П.І.Б. начальника Робочий телефон
1. Служба безпеки дорожнього руху Кабаєв Сергій Анатолійович (0512) 49-06-82
2. Служба охорони праці Крижановський Микола Павлович (0512) 67-55-10
3.  Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Жебрак Сергій Антонович (0512) 67-17-02
4. Відділ пожежної безпеки Швець Олександр Миколайович (0512) 67-17-01
5. Відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування Стаднік Олександр Миколайович (0512) 67-55-10
6. Сектор техногенної безпеки Музичук Роман Вікторович (0512) 67-17-03
7. Сектор контролю за застосуванням санкцій та супроводу адміністративних позовів Заковенко Інна Володимирівна  
8. Управління організації заходів цивільного захисту Ліскович Олександр Володимирович (0512) 53-09-58
9. Управління організації заходів цивільного захисту Ліскович Олександр Володимирович (0512) 53-09-58
10. Відділ планування заходів цивільного захисту Малащенко Юлія Леонідівна (0512) 53-09-58
11. Відділ інженерно-технічних заходів та оповіщення    
12. Управління реагування на надзвичайні ситуації Каратай Віталій Миколайович (0512) 49-06-38
13. Відділ організації реагування та готовності підрозділів Слющенко Юрій Олегович (0512) 49-06-17
14. Відділ організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами Бурлаченко Андрій Петрович (0512)49-06-28
15. Сектор підготовки та організації служби підрозділів Якобчук Станіслав Юрійович  
16. Сектор гуманітарного розмінування Кішко Любомир Ярославович  
17. Управління економіки і фінансів Горбунов Андрій Вікторович (0512)55-35-05
18. Відділ планування та фінансування Величко Валентина Костянтинівна  
19. Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності Бусигіна Тетяна Володимирівна  
20. Управління ресурсного забезпечення Куліца Олександр Миколайович (0512)67-17-26
21. Відділ технічного забезпечення Єфремов Володимир Володимирович  
22. Відділ матеріального забезпечення та експлуатації споруд Пивоваров Олександр Володимирович  
24. Управління персоналу Чоков Валерій Вікторович (0512)49-06-26
25. Відділ комплектування та проходження служби Трофименко Юрій Миколайович  
26. Відділ організаційно-штатної роботи та облвіку кадрів Берзулов Сергій Олександрович  
27. Відділ зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Пацюк Ілляна Василівна (0512) 53-09-35 
28. Відділ телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112 Коваленко Сергій Володимирович (0512) 53-09-50
29. Сектор планування, аналітичного та документального забезпечення Чепелєв Вадим Олександрович (0512) 49-06-27
30. Юридичний сектор Кібець Віталій Володимирович (0512) 53-09-47
31. Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Попков Сергій Володимирович (0512) 53-09-46
32. Сектор мобілізаційної роботи Надточий Павло Валерійович (0512) 53-09-61
33. Режимно-таємний сектор Погребнюк Сергій Валентинович (0512) 53-09-61
34. Сектор медичного забезпечення та медико-біологічного захисту Юргель Сергій Петрович  
35. Лікарсько-експертна комісія Калініченко Костянтин Владиславович (0512) 67-55-10
36. Миколаївське районне управління М’ясоєдо Ігор Миколайович  
37. Баштанське районне управління Бочак Дмитро Євгенович  
38. Вознесенське районне управління Гуцалов Володимир Володимирович  
39. Первомайське районне управління Ларіонов Сергій Володимирович  
40. Оперативно-координаційний центр Задорожний Олександр Миколайович (0512)49-06-03
41. Центр оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій Бойко Леонід Миколайович (0512)53-09-50
42. Відділ інформаційних технологій  Трешнюк Олег Ігорович (0512)53-09-49
43. Відділ телекомунікаційних систем Кушнір Станіслав Володимирович (0512)53-09-49
44. Центр забезпечення діяльності   (0512)53-09-45
45. Відділ взаємодії з органами державної влади та агітаційно-пропагандистської роботи Бабій Олеся Валеріївна (0512) 67-55-10
46. Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Слівінський Володимир Анатолійович (0512)53-09-62
47. Сектор житлового забезпечення Іщенко Євгенія Володимирівна  
48. Сектор діловодства та архівної роботи Чокова Ганна Петрівна  
49. Сектор з питань закупівель Соколов Євген Віталійович  
50 Сектор технічного захисту інформації Сухоруков Олександр Валентинович  
51. Відділення обслуговування Заліщук Володимир Володимирович  
52. Пункт охорони здоров’я  Олексієнко Алла Вячеславівна  (0512) 47-84-91
53. Відділення охорони Сплавінський Володимир Ігорович