“Найголовніше — це, щоб твоя робота була до душі та щоб поряд були надійні побратими”, - начальник відділення механізованого розмінування Павло Бондаренко

clock
11.06.2024 10:04

Павло Бондаренко близько 17 років працює в ДСНС, з них майже два роки - в піротехнічному підрозділі на Миколаївщині. Працював сапером “пішого” розрахунку, однак, після отриманої травми, виконувати роботи з розмінування ручним способом стало важко.

“Я обрав цей напрямок  свідомо та знав про всі ризики. Тож, навіть після того, коли отримав травматичну ампутацію пальців на нозі та частини стопи в результаті детонації ворожої протипіхотної міни ПМН-4, ані на мить не вагався та одразу сказав, що підлікуюсь та повернусь в стрій. Тож, після реабілітації, виконую завдання в групі механізованого розмінування”, - розповідає сапер з Миколаївщини.

Павло каже, що найбільше задоволення від роботи він отримує тоді, коли бачить її результати, адже вже сьогодні, проїжджаючи вздовж полів нашого регіону більша їх частина майорить пшеницею чи ячменем, а не засіяна хвостовиками від “Ураганів”, мінами чи артснарядами, як це було ще рік тому, в перші місяці деокупації Снігурівщини.

“Я радий, що допомагаю відроджувати українську землю під засіви, я відчуваю задоволення, коли усвідомлюю, що завдяки нашим зусиллям потроху відновлюється сільське господарство та розумію, що заради цього я тут. І той ризик, який несе в собі піротехнічний напрямок роботи має свою ціну — ціну майбутнього врожаю та збережених життів цивільних громадян!”, - резюмує розповідь Павло Бондаренко.


 

Схожі матеріали