Контраст
Шрифт

Миколаївські рятувальники запрошують активну молодь вступати до закладів вищої освіти ДСНС України

clock
01.03.2024 11:16

В Україні триває вступна кампанія для випускників старших класів. Тож миколаївські рятувальники запрошують юнаків та дівчат вступати на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На сьогодні є чотири заклади вищої освіти: Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ.    
Під час навчання здобувачі вищої освіти забезпечуються форменим одягом, комфортними умовами проживання в курсантському гуртожитку, триразовим харчуванням, грошовим забезпеченням, безкоштовним медичним обслуговуванням та мають можливість займатися спортом.

За детальною інформацією звертайтесь до управління персоналу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 2-а Екіпажна, 1 або до керівництва державної пожежно-рятувальної частини за місцем проживання.

Відповідальна особа за відбір кандидатів на навчання до закладів вищої освіти ДСНС України Кердивар Владислав Віталійович – 099-064-39-95.

Схожі матеріали