Протягом доби 25 травня в Миколаївській області зафіксовано 20 пожеж

clock
26.05.2024 10:05

Протягом доби 25 травня в Миколаївській області зафіксовано 20 пожеж. З них 14 випадків займання сміття, сухої трави, очерету та чагарників на відкритій території Миколаївського, Баштанського, Вознесенського та Первомайського районів та м. Миколаєва. Загальна площа пройдена вогнем понад 6,5 га.

Ще 6 пожеж виникло в житловому секторі. А саме: 2 - в неексплуатуємих будівлях, 2 — в господарчих спорудах, 1 у квартирі та 1 в житловому будинку.   

Пожежа житлового будинку виникла в с. Петропавлівка Доманівської територіальної громади Вознесенського району. До місця направлено вогнеборців 14 держаної пожежно-рятувальної частини та трактор МТЗ-82 сільського фермерського господарства «Воля» для підвозу води. Займання площею 30 кв. м ліквідували. Причина встановлюється.   

Пожежі господарчих споруд гасили вогнеборці 18 ДПРЧ в с. Луканівка Кривоозерської ТГ та 23 ДПРЧ в с. Софіївка Мигіївської ТГ. Площа їх становила 50 та 40 кв.м. Додатково на ліквідацію пожеж залучались трактор МТЗ-80 товариства з обмеженою відповідальністю «Діоніс» та місцева пожежна охорона Софіївка.

Загалом за добу від ДСНС працювало 22 одиниці техніки та 63 вогнеборця. Також залучались добровільна пожежна команда Шевченкове, МПО Привільне, Снігурівське лісництво філія Баштанського лісового господарства, фермерське господарство Бердичевський з трактором МТЗ-80.  

Схожі матеріали