На Миколаївщині знову зростає щодобова кількість пожеж на відкритих територіях

clock
07.05.2024 08:26

Минулої доби, 6 травня, на Миколаївщині зареєстровано 8 пожеж. З них 7  — це горіння сухої трави, сміття, очерету на відкритих територіях та на території КП “Коблівського комунгоспу”. Загальна площа пожеж — майже 4 га.  Слід розуміти, що для їх ліквідації залучались чималі сили: від ДСНС — понад 20 вогнеборців, 6 спецавтомобілів; вогнеборці місцевих пожежних охорон “Рибаківка”, “Коблеве”; бульдозер СТ-130 КП “Коблівський комунгосп”, водовозка МТЗ-1221 з бочкою 10 м куб, ТОВ “ВВІ-АГРО” с. Новофедорівка.

 

Причини традиційні — підпали та необережне поводження з вогнем. Варто зазначити, що загалом, з початку року зареєстровано 258 пожеж в природних екосистемах загальною площею 222,5. 

Рятувальники Миколаївщини вчергове звертаються до громадян! Не провокуйте пожеж в екосистемах, адже це: по-перше — небезпечно для  здоров'я; по-друге — тягне за собою адміністративну відповідальність; по-третє — залучаються оперативні служби та використовуються матеріальні ресурси. Будьте свідомими та сумлінно дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Схожі матеріали