На Миколаївщині чоловік отримав травматичну ампутацію ступні через детонацію вибухонебезпечного предмета

clock
06.03.2024 09:33

5 березня від чергової медсестри Снігурівської міської лікарні до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у с. Безіменне Снігурівської територіальної громади Баштанського району в результаті детонації вибухонебезпечного предмета травмувався чоловік 1986 р.н.

З'ясувалось, що він поїхав збирати дрова та випадково наступив на боєприпас, який вибухнув. Чоловік отримав травматичну ампутацію лівої ступні та осколкові поранення стегна.

Варто зазначити, що даний населений пункт суттєво зруйнований після перебування в ньому російських військ та щільно засмічений вибухонебезпечними предметами. Тут розміновують місцевость піротехнічні розрахунки ДСНС, а також демінери міжнародних організацій. Тож, їхати збирати дрова в це село було свідомо небезпечно.

Шановні громадяни! Відповідально ставтесь до свого рішення відвідувати ту чи іншу місцевість та оцінюйте потенційні ризики, особливо у питаннях мінної небезпеки. Це ваше життя та здоров'я, тож бережіть його. В разі виявлення предмета схожого на боєприпас не підходьте, не чіпайте, а повідомте на спецлінію 101 або 102. 

 

Схожі матеріали