Контраст
Шрифт

Миколаївська область: протягом доби на пожежах загинуло троє людей, ще одна жінка постраждала

clock
20.02.2024 08:40

19 лютого та в ніч на 20 на території Миколаївської області зареєстровано шість пожеж. Викликає занепокоєння той факт, що лише за одну добу на пожежах загинуло троє людей, ще одна жінка отримала опіки.

Епізоди, які призвели до загибелі громадян стались у с. Мирне Нечаянської територіальної громади Миколаївського району (на місці виявлено тіла жінки 1980 р. н. та чоловіка 1954 р. н.) та у с. Малодворянка Єланецької ТГ Вознесенського району (на місці знайдено тіло чоловіка 1960 р. н.).

Постраждала жінка 1995 р. н. під час пожежі господарчої споруди на території приватного домоволодіння по вул. Молодіжній с. Новочудневе Володимирівської ТГ Баштанського району. Господарка самостійно намагалась  загасити пожежу, в результаті чого отримала опіки рук. Від госпіталізації постраждала відмовилась. 

Серед причин, які призводили до загорянь, знову реєструються випадки порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Рятувальники Миколаївщини звертаються до громадян! Життя — це найцінніший дар, який слід берегти. Суворе дотримання правил безпеки є одним із ключових факторів для досягнення цієї мети. Тож будьте обережними та цінуйте своє життя.

Схожі матеріали