ГоловнаКонтактиТелефонний довідник
 Версія для друку

 

Довідник телефонних номерів працівників

Головного управління ДСНС України у Миколаївській області

 

 

Посада

Прізвище, ім`я, по батькові

Номер міський (0512)

Номер внутрішній

Керівництво

Начальник Головного

управління

Грицаєнко

Максим Георгійович

 

 

55-40-26

49-06-16

16-16

17-81

Перший заступник начальника Головного

управління

Панасенко Микола Анатолійович

 

 

55-35-04

 

16-18

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям

Мазур В’ячеслав Анатолійович

 

49-06-23

 

23-00

Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації

Гриб Михайло

Григорович

 

53-52-17

16-04

Заступник начальника Головного управління

Озерний Олександр Михайлович

 

 

49-06-22

16-22

Начальник служби безпеки дорожнього руху

Кабаєв Сергій

Анатолійович

 

 

16-82

Начальник медичної служби

Юргель Сергій Петрович

 

47-24-21

 

Начальник служби охорони праці

Крижановський Микола Павлович

 

23-30

Головний фахівець (спеціаліст зв’язку)

Романенко Микола Федорович

 

53-09-61

16-43

Сектор планування, аналітичного та документального забезпечення

 

Начальник сектора

Мікула Ілля Володимирович

 

49-06-27

 

16-27

Головний фахівець

Кравченко Ольга Василівна

 

49-06-21

16-62

Провідний фахівець

Алтухова Антоніна Василівна

 

49-06-21

16-21

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

 

Начальник сектора

Попков Сергій Володимирович

 

53-09-46

16-93

Головний фахівець

Кузьменко Віталій Юрійович

 

53-09-46

16-93

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

 

Начальник сектора

 

 

 

Головний фахівець

Періжок Ольга Олегівна

53-09-45

16-55

Головний фахівець

Гоцелюк Ірина Олександрівна

53-09-45

16-55

Провідний фахівець

Андрієвська Оксана В’ячеславівна

53-09-45

16-55

Провідний фахівець

Вінніченко Юлія Юріївна

 

53-09-45

16-55

Юридичний сектор

 

Начальник сектора

Кібець Віталій Володимирович

 

53-09-47

16-32

Головний спеціаліст

 

 

 

Провідний фахівець

Іщенко Євгенія Володимирівна

 

 

Режимно-таємний сектор

 

Начальник сектора

Погребнюк Сергій Валентинович

 

53-09-61

16-43

Головний фахівець

Мажара Ірина Андріївна

 

53-09-61

 

Сектор мобілізаційної роботи

 

Начальник сектора

Надточий Павло Валерійович

 

53-09-61

16-42

Головний фахівець

Котович Володимир Іванович

 

53-09-61

16-42

Сектор телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112

 

Начальник сектора

Коваленко Сергій Володимирович

 

53-09-50

16-90

Головний фахівець

Кушнір Станіслав Володимирович

 

53-09-49

 

23-77

Головний фахівець

Савкевич Сергій Владиславович

 

 

53-09-49

23-51

Провідний фахівець

Вагін Артем Михайлович

 

53-09-45

16-55

Провідний фахівець

Трешнюк Олег Ігорович

 

53-09-49

23-65

Лікарсько-експертна комісія

 

Голова комісії

Калініченко Костянтин Владиславович

 

47-24-21

21-94

Головний фахівець

Петровай Валерій Васильович

 

 

Управління запобігання надзвичайним ситуаціям

 

Начальник управління

Жебрак Сергій Антонович

 

67-17-02

23-03

Відділ пожежної безпеки

 

Заступник начальника управління – начальник відділу

Криворучко Андрій Сергійович

 

67-17-01

23-01

16-71

Головний інспектор

Лейфура Максим Анатолійович

 

67-17-03

23-19

Головний інспектор

Трофіменко Олександр Ігорович

 

67-17-03

23-19

Провідний інспектор

Полєжаєв Віктор Вікторович

 

67-17-04

23-13

Провідний інспектор

Русавський Олександр Ігорович

 

67-17-04

23-20

Відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування

 

Начальник відділу

Стаднік Олександр Іванович

 

23-24

Головний інспектор

Мостика Євген Григорович

 

67-17-04

23-22

Головний інспектор

Кривошеєва Антоніна Анатоліївна

 

67-17-04

23-13

Провідний інспектор

Ткаченко Ігор Анатолійович

 

67-17-04

23-25

Провідний інспектор

Олексієнко Олександр Олександрович

 

 

Сектор техногенної безпеки

 

Начальник відділу

Швець Олександр Миколайович

 

67-17-03

23-10

Головний інспектор

Музичук Роман Вікторович

 

67-17-03

23-15

Провідний інспектор

Погребнюк Олександр Сергійович

 

67-17-03

23-02

Управління організації заходів цивільного захисту

Начальник управління

Ліскович Олександр Володиирович

 

 

16-69

Відділ планування заходів цивільного захисту

Заступник начальника управління – начальник відділу

Малащенко

Юлія

Леонідівна

 

53-09-58

16-77

Головний фахівець

Тупчій Марія Миколаївна

 

53-09-58

16-64

Головний фахівець

Федоров Денис Вадимович

 

53-09-58

23-88

Провідний фахівець

Письменна Вікторія Валеріївна

 

53-09-58

16-88

Провідний фахівець

Анастасов Ігор Олексійович

 

53-09-58

16-88

Відділ інженерно-технічних заходів та оповіщення

Начальник відділу

Демидов Леонід Володимирович

 

53-09-59

16-64

Головний фахівець

Піпко Степан Степанович

 

53-09-59

 

Головний фахівець

Савенок Максим Юрійович

 

53-09-59

16-33

Провідний фахівець

 

 

16-33

Провідний фахівець

Усенко Іоанна Миколаївна

 

53-09-59

16-33

Управління реагування на надзвичайні ситуації

Начальник управління

Каратай

Віталій Миколайович

 

49-06-17

16-38

Відділ організації реагування та готовності підрозділів

Заступник начальника управління – начальник відділу

Слющенко Юрій Олегович

 

49-06-17

16-17

Головний фахівець

Погосян Сергій Сергійович

 

16-28

Головний фахівець

Шерстюк Андрій Олександрович

 

16-41

Провідний фахівець

Поступальський Олександр Анатолійович

 

16-41

Провідний фахівець

Трофимчук Володимир Адамович

 

16-41

Відділ організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами

Начальник відділу

Бурлаченко Андрій

Петрович

 

49-06-28

16-28

Головний фахівець

Гетманцев Вячеслав Олександрович

 

49-06-28

16-41

Головний фахівець

Карповський

Вячеслав

Володимирович

 

49-06-28

16-28

Провідний фахівець

Захарко Дмитро Валерійович

 

49-06-28

16-28

Провідний фахівець

Казаков Віктор Михайлович

 

16-44

Сектор підготовки та організації служби підрозділів

Начальник сектора

Деревяний Андрій Віталійович

 

16-59

Провідний фахівець

Чудновцев Максим Альбертович

 

16-59

Сектор гуманітарного розмінування

Завідувач сектору

Поступальський Микола Іванович

 

16-60

Провідний фахівець

Якименко Олександр Вікторович

 

16-59

Відділ ресурсного забезпечення

Начальник відділу

Куліца Олександр Миколайович

 

67-17-26

16-76

Заступник начальника відділу

Єфремов Володимир Володимирович

 

67-17-20

16-46

Головний фахівець

Локоть

Вадим

Анатолійович

 

49-06-20

16-20

Головний фахівець

Фещенко Валерія Євгенівна

 

49-06-12

16-12

23-47

Головний фахівець

Соколов Євген Віталійович

 

49-06-12

16-12

Провідний фахівець

Пивоваров Олександр Володимирович

 

49-06-20

16-20

Провідний фахівець

 

 

 

Провідний фахівець

Фокін Владислав Євгенович

 

16-47

Провідний фахівець

Філатов Олександр Володимирович

 

16-47

Відділ персоналу

Начальник відділу

Чоков

Валерій

Вікторович

 

49-06-26

16-31

Заступник начальника відділу

Трофименко

Юрій

Миколайович

 

67-55-12

16-36

Головний фахівець

Берзулов

Сергій

Олександрович

 

49-06-24

16-24

Головний фахівець

Піюренко Наталія Іванівна

 

49-06-24

16-24

17-76

Головний фахівець

Георгієв Юрій Федорович

 

53-09-62

16-98

Провідний фахівець

Цибко Людмила Володимирівна

 

49-06-24

16-24

Провідний фахівець

Мясоєдова Тетяна Миколаївна

 

53-09-62

16-98

Провідний фахівець

Присяженко Євгеній Андрійович

 

67-55-12

16-31

Провідний фахівець

Костюченкова Ольга Миколаївна

 

67-55-12

16-36

Відділ економіки і фінансів

Начальник відділу (Головний бухгалтер)

Горбунов

Андрій

Вікторович

 

55-35-05

16-80

Заступник начальника відділу

Величко Валентина Костянтинівна

 

55-35-05

16-73

Головний спеціаліст

Смішко Тетяна Володимирівна

 

67-17-28

16-81

Головний спеціаліст

Слюсаренко Юлія Олександрівна

 

67-17-28

16-81

Головний фахівець

Бусигіна Тетяна Володимирівна

 

67-17-27

16-61

Провідний фахівець

Вайнберг Тетяна Юріївна

 

67-17-27

16-75

Провідний фахівець

Гатауліна Олена Григорівна

 

53-09-64

16-74

 

Поліщук А.Б

 

53-09-64

 

 

Сімонова Е.

 

53-09-64

 

Провідний фахівець

Козюра Олена Олегівна

 

53-09-63

16-07

Провідний фахівець

Сергєєва Надія Яківна

 

16-02

Оперативно-координаційний центр

Начальник центру

Кубрак Володимир Олександрович

 

49-06-13

16-03

Заступник начальника центру

 

 

49-06-13

16-13

Заступник начальника центру (з питань оперативного реагування)

Холявко Сергій Олександрович

 

49-09-13

16-09

Центр оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій

Начальник центру

Бойко Леонід Миколайович

 

53-09-50

16-50

Відділ інформаційних технологій

Заступник начальника центру – начальник відділу

 

 

53-09-49

16-90

Провідний фахівець

Бевз Віталій Юрійович

 

53-09-49

 

Фахівець

Баковецька Анастасія Василівна

 

53-09-49

 

Фахівець

Слиш Костянтин Вячеславович

 

53-09-49

 

Фахівець

Гроза Наталя Георгіївна

 

53-09-49

16-52

Відділ телекомунікаційних систем

Начальник відділу

 

 

 

Провідний фахівець

Моісеєнко Сергій Вікторович

 

53-09-49

 

Фахівець

Тарновський Дмитро Михайлович

 

53-09-49

 

Фахівець

Крижановська Ольга Леонідівна

 

53-09-49

23-70

Фахівець

Лосєв Олександр Григорович

 

53-09-49

16-70

Центр забезпечення діяльності

Начальник центру

Пацюк Ілляна Василівна

 

53-09-45

16-35

Інспектор (служби безпеки дорожнього руху)

Тарасов Ігор Геннадійович

 

16-82

Відділ технічного захисту інформації

Заступник начальника центру - начальник відділу

Шпак Валерій Леонідович

 

53-09-49

16-53

Провідний фахівець

Сухоруков Олександр Валентинович

 

53-09-49

16-53

Фахівець

Горжієвська Анна

 

53-09-49

 

Фахівець

 

 

 

Фахівець

 

 

 

Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення

Начальник відділу

Слівінський Володимир Анатолійович

53-09-62

16-96

Психолог

 Дмитрієва Катерина Павлівна

53-09-62 

 16-96

Фахівець

Власенко Сергій Васильович

53-09-62

16-98

Фахівець

Риндіна Юлія Володимирівна

 

53-09-64

 

Відповідальний виконавець

Остапчук Світлана Анатоліївна

 

16-31

Сектор агітаційно-пропагандистської роботи

Начальник сектору

Бабій Олеся Валеріївна

 

49-06-45

16-45

23-14

Фахівець

Гуржій Вікторія Вікторівна

 

 

Завідувач виставки

Щербина Лариса Юріївна

 

16-48

Фахівець

Анісімова Наталія Анатоліївна

 

49-06-25

16-25

Сектор діловодства та архівної роботи

Начальник сектору

Алєксєєва Тетяна Вікторівна

 

 

Фахівець

Воскобойнікова Вікторія Ярославівна

 

49-06-14

16-14

Діловод

Панасенко Ірина Миколаївна

 

 

Відділення обслуговування

Начальник відділення

Капканець Юрій Миколайович

 

16-47

Комендант споруд

Бондаренко Денис Володимирович

 

 

Спортивний комплекс

Начальник комплексу

Середін Юрій Сергійович

 

42-46-12

17-61

фахівець

Полєжаєв Артем Анатолійович

 

 

Пункт охорони здоровя

Начальник пункту

Пьянков Сергій Володимирович

 

47-84-91

 

Лікар (спеціаліст)

 

 

47-84-91

 

Фельдшер-завідувач аптеки

Криворучко Ірина Ігорівна

 

47-84-91

 

Сестра медична

Зіміна Валентина Василівна

 

47-84-91

 

Відділення охорони

Начальник відділення

Когут Сергій Володимирович

 

 

ДВЛ

Начальник відділу

Гінжул Сергій Миколайович

 

53-09-48

23-07

 Начальник сектору

Онісіч Віталій Олександрович

 

53-09-48

16-68

 

 фахівець

Подима Марія Влодимирівна

 

53-09-48

 

 

Центральний районний відділ у м. Миколаїв

Начальник відділу

Мясоєдов Ігор Миколайович

(0512)424965

 

         28-01

 

Інгульський районний відділ у м. Миколаїв

Начальник відділу

Городиський Андрій Григорович

56-07-62

28-04

 

Заводський районний відділ у м. Миколаїв

Начальник відділу

Кішко

Любомир

Ярославович

24-63-37

28-03

 

Корабельний районний відділ у м. Миколаїв

Начальник відділу

Остафій Олександр Іванович

25-20-14

28-05

 

Вознесенський міськрайонний відділ

Начальник відділу

 

4-31-76

28-12

 

Первомайський міськрайонний відділ

Начальник відділу

Ларіонов

Сергій

Володимирович

7-54-41

28-23

 

Арбузинський районний сектор

Начальник сектора

Петренко

Дмитро

Сергійович

3-00-77

28-06

 

Баштанський районний сектор

Начальник сектора

 

2-23-39

28-07

 

Березанський районний сектор

Начальник сектора

Марцоха Олексій Юрійович

9-15-11

28-8

 

Березнегуватський районний сектор

Начальник сектора

 

9-12-09

28-9

 

Братський районний сектор

Начальник сектора

 

9-11-01

28-10

 

Веселинівський районний сектор

Начальник сектора

 

9-11-28

28-11

 

Врадіївський районний сектор

Начальник сектора

 

9-21-47

28-13

 

Доманівський районний сектор

Начальник сектора

 

9-17-41

28-14

 

Єланецький районний сектор

Начальник сектора

Волинець Віталій Павлович

9-15-66

28-15

 

Вітовський районний сектор

Начальник сектора

Литвинюк Станіслав Миколайович

25-20-14

28-16

 

Казанківський районний сектор

Начальник сектора

Кравцов Олександр Сергійович

9-11-40

28-17

 

Кривоозерський районний сектор

Начальник сектора

Іщенко Максим Сергійович

2-31-32

28-18

 

Миколаївський районний сектор

Начальник сектора

Махота Сергій Анатолійович

48-33-61

28-19

 

Новобузький районний сектор

Начальник сектора

 

9-21-05

28-20

 

Новоодеський районний сектор

Начальник сектора

 

2-10-01

28-21

 

Очаківський міськрайонний сектор

Начальник сектора

Кучеренко

Віталій

Сергійович

2-20-15

28-22

 

Снігурівський районний сектор

Начальник сектора

Панкратов Андрій Сергійович

3-29-37

28-24

 

Южноукраїнський міський сектор

Начальник сектора

 

(05136)

2-52-28

28-25

 

 

Начальник 1 державної пожежно-рятувальної  частини

Петров Павло Петрович

54046      вул. Архітектора Старова, 1/1, м.Миколаїв

42-49-58

Начальник 2 державної пожежно-рятувальної  частини

Зінченко Андрій Сергійович

54001    вул.Наваринська, 13Б, м.Миколаїв

Тел.(0512)477051

16_nik@fd.mk.ua

Начальник 3 державної пожежно-рятувальної  частини

Іщенко Андрій Геннадійович

54002   вул.Скороходова, 201,

м.Миколаїв

24-41-34

Начальник 4 державної пожежно-рятувальної  частини

Курилов Володимир Олексійович

54024      вул.3-я Лінія, 29,

м.Миколаїв

23-80-78

Начальник 5 державної пожежно-рятувальної  частини

 

54050  вул.Янтарна, 318 В,

м.Миколаїв

Тел.(0512)252014

08_nik@fd.mk.ua

Начальник 6 державної пожежно-рятувальної  частини

Россол Олександр Петрович

55300    вул.Садова, 47, смт. Арбузинка, Миколаївської області

Тел.(0232)30077

06_arb@fd.mk.ua

Начальник 7 державної пожежно-рятувальної  частини

Могилко Андрій Юрійович

56100 вул.Промислова, 15,

м.Баштанка, Миколаївської області

Тел.(0258)22339

26_bsh@fd.mk.ua

Начальник 8 державної пожежно-рятувальної  частини

 

57400 вул.Новосельська,9,

смт.Березанка, Миколаївської області

9-15-11

Начальник 9 державної пожежно-рятувальної  частини

Ляшенко Олег Сергійович

56200 вул.Піонерська, 109,

смт.Березнегувате, Миколаївської області

Тел.(0268)91209

27_brv@fd.mk.ua

Начальник 10 державної пожежно-рятувальної  частини

Турчевський Сергій Григорович

55400 вул.Вороніна, 3,

смт.Братське, Миколаївської області

(0231) 9-11-01

Начальник 11 державної пожежно-рятувальної  частини

Онощенко Олександр Анатолійович

57000 вул.Будівельників,24,

смт.Веселиново, Миколаївської області

(0263) 9-94-87

Начальник 12 державної пожежно-рятувальної  частини

Гуцалов Володимир Володимирович

56500 пров.Жовтневий,2,

м.Вознесенськ, Миколаївської області

(0234) 4-00-85

Начальник 13 державної пожежно-рятувальної  частини

Фурашкевич Віталій Миколайович

56300 вул.Торгова,106, смт.Врадіївка, Миколаївської області

(0235)92147

33_vrd@fd.mk.ua

Начальник 14 державної пожежно-рятувальної  частини

Гилко Руслан Анатолійович

56400 вул.Пастира, 52,

смт.Доманівка, Миколаївської області

Тел.(0252)91741

28_dmn@fd.mk.ua

Начальник 15 державної пожежно-рятувальної  частини

 

55500 вул.Горького, 81

смт.Єланець Миколаївської області

(0259) 9-14-74

Начальник 16 державної пожежно-рятувальної  частини

Довгопол Олександр Анатолійович

57232 вул.Колхозна,1,

смт.Воскресенськ, Миколаївської області

Тел.(0512)252014

36_nik@fd.mk.ua

Начальник 17 державної пожежно-рятувальної  частини

 

56000 вул.Мира, 198 А,

смт.Казанка, Миколаївської області

Тел.(0264)91140

12_kzn@fd.mk.ua

Начальник 18 державної пожежно-рятувальної  частини

Куцмида Вадим Володимирович

55104 вул. Поштова 12

смт. Криве Озеро

Тел.(05133)22384

30_kvo@fd.mk.ua

Начальник 19 державної пожежно-рятувальної  частини

Лупащенко Руслан Михайлович

57134 вул.Степова, 37, с.Весняне,

м.Миколаїв

Тел(0512)483361

25_nik@fd.mk.ua

Начальник 20 державної пожежно-рятувальної  частини

Довженко Сергій Іванович

55600 вул.Заозерна,8 м.Новий Буг, Миколаївської області

Тел.(0251)92105)

05_nbg@fd.mk.ua

Начальник 21 державної пожежно-рятувальної  частини

Овчинніков Олександр Сергійович

56600  вул.Бузька, 42   м.Нова Одеса, Миколаївської області

(0267) 9-24-47

Начальник 22 державної пожежно-рятувальної  частини

Лупул Сергій Григорович

57500 вул.Мира,56,

м.Очаків, Миколаївської області

(0254) 2-58-07

Начальник 23 державної пожежно-рятувальної  частини

Грідін Артем Георгійович

55200 вул.Котовського ,30,

м.Первомайськ, Миколаївської області

Тел.(0261)75441

17_prm@fd.mk.ua

Начальник 24 державної пожежно-рятувальної  частини

Кушнір Володимир Миколайович

57300 вул.Комсомольська,1,

м.Снігурівка, Миколаївської області

Тел.(0262)32937

29_sng@fd.mk.ua

Начальник 25 державної пожежно-рятувальної  частини

Долінський Володимир Анатолійович

55001 вул. Спортивна, 1, м. Южноукраїнськ

2-00-04

21_aes@fd.mk.ua

Начальник 26 державної пожежно-рятувальної частини, ДП НВКГ «Зоря-Машпроект»

Люшенко Віталій Володимирович

54018 пр.Жовтневий, 42-а, м.Миколаїв

Тел.(0512)227015

15_nik@fd.mk.ua

Начальник 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні ВП «Южно-Українська АЕС»

Шарата Сергій Сергійович

55000 ВП «Південноукраїнська АЕС», м.Южноукраїнськ, Миколаївської області

 

Тел.(0236)28460

14_aes@fd.mk.ua

Начальник 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні каскаду ГЕС-ГАЕС м.Южноукраїнськ

Шпак Анатолій Анатолійович

55000 Ташликська ГАЕС, м.Южноукраїнськ, Миколаївської області

Тел.(0236)43206

22_aes@fd.mk.ua

Начальник 1-го державного пожежно-рятувального загону 

Південноукраїнської АЕС та Ташликської ГАЕС

Драгоміров Андрій Вікторович

55000 вул. Спортивна,1, м. Южноукраїнськ,

 Миколаївської області

21_aes@fd.mk.ua

Тел.(0236)58501

Начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення

Мокренко Віталій Володимирович

54039 вул. Привільна, 136 Б,

м.Миколаїв,

Тел.(0512)641595

10_nik@fd.mk.ua

Начальник ЧТС

Мізгін Олександр Валерійович

54039 вул. Привільна, 136 Б,

м. Миколаїв,

 

 

 

 

 

 

    Твіт