ГоловнаГУ ДСНССтруктура
 Версія для друку

Структурні підрозділи Головного управління

 

Структурний підрозділ

П.І.Б. начальника

Робочий телефон

1

Служба безпеки дорожнього руху

Кабаєв Сергій Анатолійович

(0512) 49-06-82

2

Медична служба

Юргель Сергій Петрович

(0512) 47-24-21

3

Служба охорони праці

Крижановський Микола Павлович

(0512) 67-55-10

4

Сектор планування, аналітичного та документального забезпечення

Мікула Ілля Володимирович

(0512) 49-06-27

5

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Попков Сергій Володимирович

(0512) 49-06-93

6

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

 

 

7

Юридичний сектор

Кібець Віталій Володимирович

(0512) 49-06-32

8

Режимно-таємний сектор

Погребнюк Сергій Валентинович

(0512) 49-06-43

9

Сектор мобілізаційної роботи

Надточий Павло Валерійович

(0512) 49-06-42

10

Сектор телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112

Коваленко Сергій Володимирович

(0512) 49-06-90

11

Лікарсько-експертна комісія

Калініченко Костянтин Владиславович

(0512) 67-55-10

12

Управління запобігання надзвичайним ситуаціям

Жебрак Сергій Антонович

(0512) 67-55-10

13

Відділ пожежної безпеки

Киворучко Андрій Сергійович

(0512) 49-06-71

14

Відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування

Стаднік Олександр Іванович

 

15

Сектор техногенної безпеки

Швець Олександр Миколайович

(0512) 67-55-10

16

Управління організації заходів цивільного захисту

Ліскович Олександр Володимирович

(0512) 49-06-69

17

Відділ планування заходів цивільного захисту

Малащенко Юлія Леонідівна

(0512) 49-06-77

18

Відділ інженерно-технічних заходів та оповіщення

Демидов Леонід Володимирович

(0512) 49-06-64

19

Управління реагування на надзвичайні ситуації

Каратай Віталій Миколайович

(0512) 49-06-38

20

Відділ організації реагування та готовності підрозділів

Слющенко Юрій Олегович

(0512) 49-06-17

21

Відділ організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами

Бурлаченко Андрій Петрович

(0512) 49-06-28

22

Сектор підготовки та організації служби підрозділів

Дерев’яний Андрій Віталійович

(0512) 49-06-59

23

Сектор гуманітарного розмінування

Поступальський Микола Іванович

(0512) 49-06-60

24

Відділ ресурсного забезпечення

Куліца Олександр Миколайович

(0512) 49-06-76

25

Відділ персоналу

Чоков Валерій Вікторович

(0512) 49-06-31

26

Відділ економіки і фінансів

Горбунов Андрій Вікторович

(0512) 49-06-80

27

Оперативно-координаційний центр

Кубрак Володимир Олександрович

(0512) 49-06-03

28

Центр оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій

Бойко Леонід Миколайович

(0512) 49-06-50

29

Відділ інформаційних технологій

 

 

30

Відділ телекомунікаційних систем

 

 

31

Центр забезпечення діяльності

Пацюк Ілляна Василівна

(0512) 49-06-35

32

Відділ технічного захисту інформації

Шпак Валерій Леонідович


(0512) 49-06-53

33

Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення

Слівінський Володимир Анатолійович

(0512) 49-06-96

34

Сектор агітаційно-пропагандистської роботи

Бабій Олеся Валеріївна

(0512) 49-06-45

35

Сектор діловодства та архівної роботи

Алєксєєва Тетяна Вікторівна

 

36

Відділення обслуговування

Капканець Юрій Миколайович

(0512) 49-06-47

37

Спортивний комплекс

Середін Юрій Сергійович

(0512) 42-46-12

38

Пункт охорони здоров’я

Олексієнко Алла Вячеславівна

(0512) 47-84-91

39

Відділення охорони

Когут Сергій Володимирович

 

 

 

    Твіт