ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

В рамках комплексної перевірки у Миколаївському районі області проведено командно-штабне навчання

Опубліковано: 02.11.2018, 17:07

У період з 29 жовтня по 2 листопада тривала комплексна перевірка та оцінка діяльності Миколаївської районної державної адміністрації, а також Ольшанської селищної, Веснянської, Михайлівської, Нечаянської та Радсадівської сільських об’єднаних територіальних громад, як самостійних та спроможних органів місцевого самоврядування, утворених на території Миколаївського району.

В рамках перевірки, на виконання Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 01.02.2018 року № 23-р «Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2018 рік», проведено багатоступеневе командно-штабне навчання. Перевірено дії органів управління та сил цивільного захисту Миколаївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

До командно-штабних навчань залучався склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Загалом, за результатами перевірки та проведених навчань зроблено висновок, що Миколаївська районна ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області обмежено готова до виконання завдань за призначенням.

Микола Панасенко, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, підбиваючи підсумки перевірки підкреслив: «В ході заходів з`ясовані сильні сторони районної ланки. Однак недоліки, зокрема у питанні створення підрозділів місцевої пожежної охорони, потребують негайного вирішення»

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
23 Січня15:58 Миколаїв: про зимові небезпеки спілкувались рятувальники з вихованцями садочку «Струмочок»
23 Січня13:37 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
23 Січня13:23 Визначено план дій реагування на ускладнення погодних умов, що зберігаються на території Миколаївщини
22 Січня17:43 Під час онлайн-наради обговорено готовність до реагування на випадок погіршення погодних умов
22 Січня12:26 Рятувальники Миколаївщини взяли участь у загальноукраїнській акції «Ланцюг милосердя» (ВІДЕО)
22 Січня11:04 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
21 Січня16:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
21 Січня14:31 "Обережно! Тонка крига!" - рятувальники Вознесенщини нагадали населенню про небезпеку відвідування заледенілих водойм
21 Січня10:21 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 особи та ліквідували 914 пожеж
21 Січня08:20 Увага! Штормове попередження
20 Січня08:28 ДСНС закликає громадян не виходити на кригу!
19 Січня13:15 Рятувальники забезпечили безпеку жителів Миколаївщини під час купання на свято Водохреща (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
18 Січня16:12 Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки мешканцям Миколаївщини
18 Січня15:59 Подбайте про безпеку під час святкування Водохреща! (ВІДЕО)
18 Січня15:48 «Увага! Оголошується конкурс «Кращий пожежний – це ти обережний»»
Останні новини