ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: відбулась семінар-нарада для головних державних інспекторів Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

Опубліковано: 06.11.2018, 17:00

6 листопада у  Головному управлінні ДСНС України в Одеській області під керівництвом заступника начальника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України  Павла Афанасьєва відбулася семінар-нарада з головними державними інспекторами  Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей.

Вітаючи гостей, начальник  Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, побажав плідно та корисно попрацювати у рамках заходу, обмінятися досвідом  і актуальною інформацією.

На початку  семінару було розглянуто основні здобутки та перспективи  реформування системи державного нагляду (контролю), обговорено етапи підготовки проектів та реалізацію прийнятих законодавчих актів у сфері пожежної та техногенної безпеки. а також запровадження на місцях електронного декларування.

Учасникам заходу нагадали порядок та особливості проведення планових та позапланових  перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу на  посилення профілактичної інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою мінімізації виникнення пожеж.

Також присутнім нагадали на дотримання законності та виконанням вимог законодавства, нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій та дотримання вимог антикорупційного законодавства при виконанні функцій державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки. 

Захід пройшов  у формі діалогу та жвавої дискусії. Кожен мав змогу поділитись своїм практичним досвідом, висловити думку,  побажання та пропозиції.

DSC_0122.JPG DSC_0130.JPG

 

DSC_0187.JPG DSC_0191.JPG

 

 

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
19 Листопада16:04 Звичайна недбалість - як причина пожеж у побуті
19 Листопада14:37 Між Україною на Чеською Республікою підписано Меморандум про співробітництво у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям
19 Листопада13:25 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Миколаївській області!
19 Листопада08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні
19 Листопада08:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 107 осіб та ліквідували 1 тис. 768 пожеж
18 Листопада10:34 Миколаївські рятувальники наголошують: у побуті контролюйте дрібниці! (ВІДЕО, СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА)
18 Листопада00:00 Миколаївська область: оголошується набір юнаків та дівчат в секції з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)
17 Листопада09:32 Вогнеборці Єланецького та Очаківського районів області тренувались гасити пожежі в закладах освіти та спілкувались із школярами щодо правил пожежної безпеки
17 Листопада09:01 У Кривоозерському та Єланецькому районах проведено рейди в житлових секторах (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Листопада08:56 У смт. Веселинове триває інформаційна кампанія щодо запобігання пожеж у побуті
16 Листопада15:33 На екскурсію до рятувальників Вознесенського району завітали школярі
16 Листопада13:43 З інформаційною програмою «Небезпеки вдома!» рятувальники завітали до вихованців ДНЗ «Саманта» (ВІДЕО)
16 Листопада10:09 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні!
16 Листопада08:18 Арсен Аваков та Микола Чечоткін зустрілися з рятувальниками Київщини та обговорили введення мотиваційної програми для працівників Служби порятунку
15 Листопада16:32 Миколаївські рятувальники взяли участь у засідання обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Останні новини