ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Миколаївщини підбили підсумки роботи за 7 місяців поточного року

Опубліковано: 02.08.2018, 11:50

2 серпня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області під головуванням начальника Головного управління Максима Грицаєнка відбулась чергова оперативна нарада начальницького складу Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту за підсумками роботи за 7 місяців поточного року.
Розпочався захід із урочистого привітання та вручення цінного подарунку Констянтину Шпильовому, начальнику пожежно-рятувальної групи аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, з нагоди виходу на пенсію. Присутні привітали колегу бурхливими оплесками, побажали йому здоров’я, нескінченного оптимізму та злагоди його родині.
Перейшовши до офіційної частини, начальник відділу планування заходів цивільного захисту, Юлія Малащенко довела до уваги учасників засідання стан оперативної обстановки на території області та заходи щодо її покращення. Наступними питаннями стало обговорення стану дисципліни, виховної та психопрофілактичної роботи, проблемних питань щодо роботи з персоналом та шляхів їх вирішення.  
Начальники районних, міськрайонних відділів (секторів) доповіли про організацію заходів цивільного захисту підпорядкованими підрозділами, проблемні питання в організації запобігання загибелі людей, у тому числі на водних об’єктах Миколаївської області та інші.
«Наряду із пожежами на відкритих територіях, ситуація із загибеллю громадян на водних об’єктах області залишається вкрай напруженою. Незважаючи на максимальні зусилля наших підрозділів, нещасні випадки на воді реєструються майже кожного дня. Тож акцентуємо увагу на проблемних питаннях та визначаємо пріоритетні напрямки роботи на найближчий час» - зазначив наостанок Максим Георгійович.
Перед початком заходу відбувся стройовий огляд начальницького складу апарату Головного управління та підпорядкованих підрозділів, у ході якого перевірено зовнішній вигляд форменого одягу та наявність особистих службових документів.

DSC_0568.JPG DSC_0565.JPG

DSC_0592.JPG DSC_0547.JPGГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
18 Жовтня16:04 20.10 – у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей. Акредитація ЗМІ
18 Жовтня13:27 Миколаїв: з мешканцями мкр. Ялти проведено профілактичну роботу, спрямовану на недопущення пожеж в побуті
18 Жовтня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
18 Жовтня08:00 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 7:00 18 жовтня)
17 Жовтня17:11 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (57 випуск)
17 Жовтня16:36 Вознесенський ліцей “Інсайт” приймав в гостях рятувальників
17 Жовтня14:39 Рятувальники прийняли участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
17 Жовтня10:01 На Миколаївщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики пожеж у побуті
16 Жовтня13:26 З нагоди Всесвітнього дня хліба рятувальники завітали у садочок із інформаційною програмою (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
15 Жовтня09:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
14 Жовтня14:38 Миколаївські рятувальники взяли участь в урочистому марші, присвяченому святкуванню Дня захисника України (ВІДЕО)
14 Жовтня13:12 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня08:29 З Днем захисника України
12 Жовтня15:36 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня15:26 Троє співробітників Миколаївського гарнізону нагороджено в рамках акції “Естафета поколінь”
Останні новини