ГоловнаОстанні новини2 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Миколаївщини підбили підсумки роботи за 7 місяців поточного року

Опубліковано: 02.08.2018, 11:50

2 серпня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області під головуванням начальника Головного управління Максима Грицаєнка відбулась чергова оперативна нарада начальницького складу Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту за підсумками роботи за 7 місяців поточного року.
Розпочався захід із урочистого привітання та вручення цінного подарунку Констянтину Шпильовому, начальнику пожежно-рятувальної групи аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, з нагоди виходу на пенсію. Присутні привітали колегу бурхливими оплесками, побажали йому здоров’я, нескінченного оптимізму та злагоди його родині.
Перейшовши до офіційної частини, начальник відділу планування заходів цивільного захисту, Юлія Малащенко довела до уваги учасників засідання стан оперативної обстановки на території області та заходи щодо її покращення. Наступними питаннями стало обговорення стану дисципліни, виховної та психопрофілактичної роботи, проблемних питань щодо роботи з персоналом та шляхів їх вирішення.  
Начальники районних, міськрайонних відділів (секторів) доповіли про організацію заходів цивільного захисту підпорядкованими підрозділами, проблемні питання в організації запобігання загибелі людей, у тому числі на водних об’єктах Миколаївської області та інші.
«Наряду із пожежами на відкритих територіях, ситуація із загибеллю громадян на водних об’єктах області залишається вкрай напруженою. Незважаючи на максимальні зусилля наших підрозділів, нещасні випадки на воді реєструються майже кожного дня. Тож акцентуємо увагу на проблемних питаннях та визначаємо пріоритетні напрямки роботи на найближчий час» - зазначив наостанок Максим Георгійович.
Перед початком заходу відбувся стройовий огляд начальницького складу апарату Головного управління та підпорядкованих підрозділів, у ході якого перевірено зовнішній вигляд форменого одягу та наявність особистих службових документів.

DSC_0568.JPG DSC_0565.JPG

DSC_0592.JPG DSC_0547.JPGГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
19 Серпня11:34 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на недопущення загибелі людей на водних об’єктах (ФОТО)
19 Серпня09:07 Служба порятунку навчає підростаюче покоління як не потрапити у біду
19 Серпня09:00 Увага! Попередження про грози в Україні
19 Серпня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
17 Серпня15:29 Рятувальники та лісничі Миколаївщини б’ють на сполох - на території Бузького лісництва щодня реєструються пожежі
14 Серпня16:52 Рятувальники Очаківщини здійснили низку профілактичних заходів у с. Кам’янка
13 Серпня11:51 Увага! Важлива інформація! Сигнал оповіщення в м. Вознесенську учбовий!
13 Серпня11:02 За минулий тиждень на водоймах країни загинула 81 людина
13 Серпня10:56 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 1 тис. 988 пожеж
12 Серпня12:32 Миколаївські рятувальники пройшли по лісопарковим зонам та закликали громадян не провокувати пожежі
12 Серпня11:34 Миколаївська область: триває інформаційно-просвітницька робота, спрямована на профілактику надзвичайних подій на воді (ФОТО/ВІДЕО)
11 Серпня12:56 Рятувальники дбають про безпеку на воді, інструктуючи громадян на узбережжі річки Південний Буг у м.Миколаєві, а також патрулюють водну акваторію (ФОТОАЛЬБОМ)
11 Серпня12:05 Розпочався другий день Міжнародних змагань "Toughest Firefighter Challenge Szczecin 2018» в яких бере участь збірна команда ДСНС України в складі рятувальникiв з Рівненщини, Миколаївщини та міста Києва.
11 Серпня08:19 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія малярки відділення ремонту рятувальної техніки Оксани Ігнатьєвої з Миколаєва
11 Серпня08:10 Тривають Міжнародні змагання "Toughest Firefighter Challenge Szczecin 2018", в яких бере участь збірна команда ДСНС України (ФОТО, ВІДЕО)
Останні новини