Впродовж купального сезону співробітники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, направлену на попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах. Фахівці ДСНС роз’яснюють відпочиваючим основні правила безпечної поведінки.
29 липня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області в черговий раз вийшли до узбережжя Чорного моря у Очаківському та Березанському районах, не залишили поза увагою річки і ставки районів області.
В першу чергу, спілкувались з громадянами про те, що в жодному разі не можна залишати малолітніх дітей біля води та без нагляду дорослих. Акцентували увагу на тому, що купатися у нетверезому стані - це наражати себе на небезпеку, у незнайомому місці купання взагалі заборонено.
Кожному з ким мали нагоду поспілкуватись, співробітники ДСНС вручили профілактичні листівки.
ГУ ДСНС України у Миколаївській області