ГоловнаОстанні новини8 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Миколаївська область: у курортній зоні с. Коблеве більшість проїздів до баз відпочинку для спецтехніки залишаються заблокованими (ВІДЕО)

Опубліковано: 08.07.2018, 10:07

Одним із пріоритетних напрямків роботи для рятувальників Миколаївщини залишається профілактика виникнення пожеж, надзвичайних подій та ситуацій. Співробітники ДСНС систематично проводять профілактичні заходи, серед яких: тактико-спеціальні тренування, навчання, вивчають район виїзду, перевіряють справність пожежних гідрантів тощо.

Ось так, протягом тижня фахівці Служби порятунку проводили різнопланові тренування та навчання у курортній зоні в с. Коблеве, де стикнулися із невирішеними проблемами. Ситуація із проїздами, про яку зазначали у минулому оздоровчому сезоні, залишилась незмінною. Як приклад, рятувальникам місцевої пожежної команди із перешкодами вдалося перевірити гідранти, адже проїхати по заставленими автомобілями проїздам було досить важко, а деінде неможливо взагалі. Особливо у час пік та вранці кількість «цивільних» автомобілів значна, що подекуди необхідно стояти у заторі. Вогнеборці вмикали звуковий сигнал аби перевірити пильність та відповідальність водіїв. Із сиреною пожежний автомобіль виїхав на умовну пожежу. Шлях слідування пролягав по вул. Морська, вул. Кишинівська, алея Фестивальна та проспекту Курортному. По даному шляху вогнеборцям необхідно було проїхати вздовж молдавських баз відпочинку по вул. Кишинівська, далі біля розважальних закладів «BRAZIL», «AQUA», проїхати по проспекту Курортному до бази відпочинку «Зоря» повз магазини та кафетерії, торгівельні латки та якомога швидше дістатися до найвіддаленішої бази відпочинку.

Як і минулого року, завдання виявилося не з простих. Перепони, які перешкоджали вогнеборцям швидко та оперативно виконати завдання за призначенням, залишилися незмінними: вузькі проїзди, скупчення транспорту через недостатню кількість місць для паркування.

І тут постає ряд питань – чи зможуть фахівці ДСНС вчасно дістатися до місця події аби врятувати чиєсь життя та майно? Чи не втратять дорогоцінний час, шукаючи об’їзні шляхи або розштовхуючи автомобілі із проїжджої частини? І хто нестиме відповідальність за наслідки пожеж чи надзвичайних подій у разі їх виникнення? Власники автомобілів або власники розважальних закладів, які не в змозі організувати майданчики для паркування автомобілів?

Шановні громадяни! Не перешкоджайте руху спеціального автотранспорту адже від оперативності виїзду та прибуття на місце може залежати збереження життя людини! Шановні приватні підприємці та представники органів місцевої влади! Пам’ятайте! Шлях для проїзду служб екстреного виклику повинен бути вільним, а транспортні засоби слід паркувати на спец майданчиках, адже йдеться про збереження життя та здоров’я людей, де кожна хвилина може вирішити чиюсь долю.

 

DSC_0001.JPG

DSC_0170.JPG

DSC_0174.JPG

DSC_0177.JPG

DSC_0197.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
22 Липня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
21 Липня15:09 Профілактика загибелі людей на водних об’єктах - один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
21 Липня09:15 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія керівниці місцевої пожежної охорони Ірини Грачової з Миколаївщини
21 Липня09:12 Фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпеку під час відвідування водойм
21 Липня08:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
20 Липня13:30 Миколаїв: рятувальники спілкувалися із відпочиваючими про правила безпечного відпочинку на воді (ВІДЕО)
19 Липня16:49 Служба порятунку Миколаївщини поповнилась 14 диспетчерами
19 Липня15:30 Рятувальники Первомайщини спілкувались із мешканцями с. Довга Пристань щодо правил пожежної безпеки
19 Липня15:06 Миколаїв: рятувальники розповіли вихованцям дитячого садочку “Ластівка” про комплектацію пожежного щита
19 Липня14:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня10:44 «Так вчинив би кожен» - Сергій Пікус з Миколаївщини про порятунок хлопчика на воді (ФОТО, ВІДЕО)
18 Липня15:21 Дитячий садок “Ластівка” приймав в гостях рятувальників
18 Липня10:48 У дитячому оздоровчому таборі “Маяк” відбулось пожежно-рятувальне свято (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
18 Липня09:18 Рятувальники Миколаївщини проводять просвітницьку роботу із відпочиваючими на водних об’єктах області (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
18 Липня08:14 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 34 тисячі вибухонебезпечних предметів
Останні новини