ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Професіонал у сфері цивільного захисту – Юлія Малащенко з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:56

Юлія Малащенко, заступник начальника управління  – начальник відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту, єдина працююча жінка в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області,  яка досягла  звання  полковник служби цивільного захисту. Аналітичний склад розуму, відповідальність, цілеспрямованість та вміння працювати із людьми допомогли їй в цьому.

За плечима Юлії 22 роки  служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. Постав вибір місця роботи, але він не був стихійним. З професією пожежного Юлія була знайома з дитинства, так як в цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який в свій час очолював пожежну охорону Миколаївщини. Твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії – вплинули на доленосний вибір професійної стежки Юлії.

Розпочавши кар’єру з 1996 року на посаді молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району м. Миколаєва талановиту Юлію помітили і запросили в апарат управління. Першою вона опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи  різні посади Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях. 

З 2013 року Юлія обіймає відповідальну та непросту посаду заступника начальника управління  – начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері - це далеко не всі напрямки  діяльності, які покладені  на управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у працюючих спеціалістів, адже її досвід та високий професіоналізм є зразковим. В повсякденному житті Юлія - прекрасна мама, яка разом із чоловіком  Віталієм, виховує сина Валерія. 

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

DSC_0052.JPG

 


   
Останні новини
19 Вересня17:16 У Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі рятувальники тренувались гасити умовну пожежу (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Вересня13:42 Южноукраїнські та Єланецькі рятувальники провели для дітей та дорослих інформаційно-просвітницькі акції
19 Вересня11:12 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня10:18 Рятувальники Миколаївщини навчали школярів Доманівського району правилам безпечної поведінки
19 Вересня10:12 Миколаїв: на екскурсію до рятувальників Корабельного району завітали школярі
19 Вересня09:17 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня09:14 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня08:56 Рятувальники Арбузинщини отримали нове спорядження від органів місцевої влади
18 Вересня10:56 З нагоди професійного свята рятувальників Кривоозерщини та Очаківщини привітали дітлахи
17 Вересня13:14 Про свою професію розповіли рятувальники дітлахам садочку "Вишенька" (ФОТО) (ВІДЕО)
17 Вересня11:42 Миколаїв: з нагоди Дня рятівника пройшло богослужіння (ВІДЕО)
17 Вересня11:12 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня11:10 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня09:49 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня08:15 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максима Грицаєнка з нагоди Дня рятівника! (ВІДЕОРОЛИК)
Останні новини