ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Професіонал у сфері цивільного захисту – Юлія Малащенко з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:56

Юлія Малащенко, заступник начальника управління  – начальник відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту, єдина працююча жінка в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області,  яка досягла  звання  полковник служби цивільного захисту. Аналітичний склад розуму, відповідальність, цілеспрямованість та вміння працювати із людьми допомогли їй в цьому.

За плечима Юлії 22 роки  служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. Постав вибір місця роботи, але він не був стихійним. З професією пожежного Юлія була знайома з дитинства, так як в цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який в свій час очолював пожежну охорону Миколаївщини. Твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії – вплинули на доленосний вибір професійної стежки Юлії.

Розпочавши кар’єру з 1996 року на посаді молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району м. Миколаєва талановиту Юлію помітили і запросили в апарат управління. Першою вона опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи  різні посади Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях. 

З 2013 року Юлія обіймає відповідальну та непросту посаду заступника начальника управління  – начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері - це далеко не всі напрямки  діяльності, які покладені  на управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у працюючих спеціалістів, адже її досвід та високий професіоналізм є зразковим. В повсякденному житті Юлія - прекрасна мама, яка разом із чоловіком  Віталієм, виховує сина Валерія. 

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

DSC_0052.JPG

 


   
Останні новини
22 Липня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
21 Липня15:09 Профілактика загибелі людей на водних об’єктах - один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
21 Липня09:15 Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія керівниці місцевої пожежної охорони Ірини Грачової з Миколаївщини
21 Липня09:12 Фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпеку під час відвідування водойм
21 Липня08:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
20 Липня13:30 Миколаїв: рятувальники спілкувалися із відпочиваючими про правила безпечного відпочинку на воді (ВІДЕО)
19 Липня16:49 Служба порятунку Миколаївщини поповнилась 14 диспетчерами
19 Липня15:30 Рятувальники Первомайщини спілкувались із мешканцями с. Довга Пристань щодо правил пожежної безпеки
19 Липня15:06 Миколаїв: рятувальники розповіли вихованцям дитячого садочку “Ластівка” про комплектацію пожежного щита
19 Липня14:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня10:44 «Так вчинив би кожен» - Сергій Пікус з Миколаївщини про порятунок хлопчика на воді (ФОТО, ВІДЕО)
18 Липня15:21 Дитячий садок “Ластівка” приймав в гостях рятувальників
18 Липня10:48 У дитячому оздоровчому таборі “Маяк” відбулось пожежно-рятувальне свято (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
18 Липня09:18 Рятувальники Миколаївщини проводять просвітницьку роботу із відпочиваючими на водних об’єктах області (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
18 Липня08:14 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 34 тисячі вибухонебезпечних предметів
Останні новини