ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Професіонал у сфері цивільного захисту – Юлія Малащенко з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:56

Юлія Малащенко, заступник начальника управління  – начальник відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту, єдина працююча жінка в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області,  яка досягла  звання  полковник служби цивільного захисту. Аналітичний склад розуму, відповідальність, цілеспрямованість та вміння працювати із людьми допомогли їй в цьому.

За плечима Юлії 22 роки  служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. Постав вибір місця роботи, але він не був стихійним. З професією пожежного Юлія була знайома з дитинства, так як в цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який в свій час очолював пожежну охорону Миколаївщини. Твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії – вплинули на доленосний вибір професійної стежки Юлії.

Розпочавши кар’єру з 1996 року на посаді молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району м. Миколаєва талановиту Юлію помітили і запросили в апарат управління. Першою вона опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи  різні посади Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях. 

З 2013 року Юлія обіймає відповідальну та непросту посаду заступника начальника управління  – начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері - це далеко не всі напрямки  діяльності, які покладені  на управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у працюючих спеціалістів, адже її досвід та високий професіоналізм є зразковим. В повсякденному житті Юлія - прекрасна мама, яка разом із чоловіком  Віталієм, виховує сина Валерія. 

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

DSC_0052.JPG

 


   
Останні новини
18 Лютого13:56 Рятувальники спільно із представниками соціальної служби спілкувались із громадянами щодо правил пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
15 Лютого17:09 "Дбайте про безпеку у побуті!" - рятувальники Миколаївщини активно спілкуються з населенням
15 Лютого16:11 Рятувальники Доманівського району вчили школярів користуватись вогнегасником
15 Лютого14:38 Рятувальники Миколаївщини взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО, ВІДЕО)
15 Лютого14:25 Рятувальники спільно із представниками соціальної служби спілкувались із громадянами щодо правил пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
14 Лютого14:38 У с. Кам’янка Очаківського району рятувальники нагадали мешканцям про дотримання пожежної безпеки в житлі
14 Лютого13:36 Рятувальники завітали у садочок “Журавлик” з інформаційною пограмою “Зимові небезпеки” (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
14 Лютого11:39 Важлива інформація для балансоутримувачів (управителів) житлових будинків підвищеної поверховості та мешканців міст Миколаєва, Южноукраїнська
14 Лютого10:23 Миколаївські рятувальники дістали з триметрової ями песика
14 Лютого06:59 «Увага! Оголошується конкурс «Кращий пожежний – це ти обережний»»
13 Лютого14:01 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 1,5 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Лютого13:54 На Миколаївщині триває інформаційно-роз'яснювальна кампанія, спрямована на запобігання пожеж у житлі (ВІДЕО)
13 Лютого12:50 Рятувальники нагадали мешканцям смт. Доманівка про небезпеку пожеж у житлі
13 Лютого09:42 Арсен Аваков презентував в Інституті Миру США Стратегію деокупації Донбасу «Механізм малих кроків»
13 Лютого08:27 11 лютого Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з заступником Державного секретаря США – керівником Бюро з міжнародних питань, пов'язаних з наркотиками і правоохоронною діяльністю Кірстен Медісон у Вашингтоні, США.
Останні новини