ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Професіонал у сфері цивільного захисту – Юлія Малащенко з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:56

Юлія Малащенко, заступник начальника управління  – начальник відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту, єдина працююча жінка в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області,  яка досягла  звання  полковник служби цивільного захисту. Аналітичний склад розуму, відповідальність, цілеспрямованість та вміння працювати із людьми допомогли їй в цьому.

За плечима Юлії 22 роки  служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. Постав вибір місця роботи, але він не був стихійним. З професією пожежного Юлія була знайома з дитинства, так як в цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який в свій час очолював пожежну охорону Миколаївщини. Твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії – вплинули на доленосний вибір професійної стежки Юлії.

Розпочавши кар’єру з 1996 року на посаді молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району м. Миколаєва талановиту Юлію помітили і запросили в апарат управління. Першою вона опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи  різні посади Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях. 

З 2013 року Юлія обіймає відповідальну та непросту посаду заступника начальника управління  – начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері - це далеко не всі напрямки  діяльності, які покладені  на управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у працюючих спеціалістів, адже її досвід та високий професіоналізм є зразковим. В повсякденному житті Юлія - прекрасна мама, яка разом із чоловіком  Віталієм, виховує сина Валерія. 

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

DSC_0052.JPG

 


   
Останні новини
17 Листопада09:32 Вогнеборці Єланецького та Очаківського районів області тренувались гасити пожежі в закладах освіти та спілкувались із школярами щодо правил пожежної безпеки
17 Листопада09:01 У Кривоозерському та Єланецькому районах проведено рейди в житлових секторах (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Листопада08:56 У смт. Веселинове триває інформаційна кампанія щодо запобігання пожеж у побуті
17 Листопада08:00 Миколаївські рятувальники наголошують: у побуті контролюйте дрібниці! (ВІДЕО, СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА)
17 Листопада00:00 Миколаївська область: оголошується набір юнаків та дівчат в секції з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)
16 Листопада15:33 На екскурсію до рятувальників Вознесенського району завітали школярі
16 Листопада13:43 З інформаційною програмою «Небезпеки вдома!» рятувальники завітали до вихованців ДНЗ «Саманта» (ВІДЕО)
16 Листопада10:09 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні!
16 Листопада08:18 Арсен Аваков та Микола Чечоткін зустрілися з рятувальниками Київщини та обговорили введення мотиваційної програми для працівників Служби порятунку
15 Листопада16:32 Миколаївські рятувальники взяли участь у засідання обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення
15 Листопада15:29 Первомайські рятувальники зустрічали в гостях школярів та дошкільнят
15 Листопада15:18 Рятувальники навчали єланецьких ліцеїстів правилам безпеки
15 Листопада15:12 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (61 випуск)
15 Листопада15:12 Дітки садочку «Колосок» знайомились із професією пожежного-рятувальника (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
15 Листопада15:08 Миколаївська область: рятувальники навчають громадян правилам пожежної безпеки
Останні новини