ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області привітав юнацьку збірну команду з пожежно-прикладного спорту з призовим місцем на Всеукраїнських змаганнях

Опубліковано: 18.06.2018, 13:52

18 червня керівництво та особовий склад Головного управління ДСНС України у Миколаївській області привітали спортсменів юнацької збірної з пожежно-прикладного спорту Миколаївській області із призовим місцем на Всеукраїнських змаганнях.

Так, у період з 11 по 16 червня в м. Вишневе Київської області проходив Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків. У змаганнях взяли участь 17 збірних юнацьких команд. За результатами усіх дистанцій миколаївські спортсмени посіли 2 загальнокомандне місце.

У особистих заліках юнаки вибороли призові місця. Так, у виконанні вправи «Підйом по штурмової драбини» перше місце посів Артем Волков (Новобузький район) учасник молодшої групи. Чемпіонами у пожежній естафеті стали Сергій Ковернік (Миколаїв) , Дмитро Мажура (Миколаїв), Віталій Славка (Новобузький район), Влад Троценко (Миколаїв). У вправі «бойове розгортання» наша команда завоювала 2 місце. Призерами стали Сергій Ковернік, Дмитро Мажура, Віталій Славка, Влад Троценко (Миколаїв), Микола Шиян (Арбузинський район), Дмитро Кузьмяк (Миколаїв).

Також, до складу усіх збірних команд, які приймали участь у змаганнях входили по дівчині-учасниці. Миколаївську область представляла Анна Мельник (Миколаїв), яка на 100-метрівці посіла 9 місце та 12 у вправі «Підйом по штурмовій драбині.

Загальний склад юнацької збірної команди Миколаївської області; Сергій Ковернік, Дмитро Мажура, Віталій Славка, Влад Троценко, Микола Шиян, Дмитро Кузьмяк, Ярослав Довгошия, Олександр Верба.

Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, привітав спортсменів із почесним загальнокомандним другим місцем, вручив грамоти і цінні подарунки. Очільник рятувальників Миколаївщини подякував кожному спортсмену за внесок у розвиток та популяризацію пожежно-прикладного спорту та побажав у майбутньому ще багато перемог, легких стартів та швидких фінішів.