ГоловнаОстанні новини7 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Миколаївська область: відбулась практична частина навчально-методичних зборів. Обговорені проблемні питання та підбиті підсумки (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)

Опубліковано: 07.06.2018, 15:20

7 червня начальники аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення територіальних органів ДСНС, аварійно-рятувальних формувань центрального підпорядкування ДСНС, начальники загонів технічної служби ГУ (У) ДСНС України у Львівській та Сумській областях, які прибули з робочим візитом до м. Миколаєва, стали свідками показової практичної частини дводенних навчально-методичних зборів.

Так, з самого ранку черговий караул аварійно-рятувальної частини, група водолазно-рятувальних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення та медики ГУ ДСНС України у Миколаївській області продемонстрували імітацію порятунку людей на воді. За легендою, в районі міського пляжу «Стрілка» сталася надзвичайна подія в акваторії р. Інгул, в результаті якої дев’ять осіб опинилися у воді та потребували допомоги. Рятувальники на спеціальних плавзасобах дістались до умовних постраждалих, транспортували на берег та передали медикам.

Потім представник Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова розповів про можливості та застосування телекерованого підводного апарату-роботу «Софокл», піротехніки продемонстрували наявне оснащення та познайомили учасників зборів із роботами по розмінуванню, які проводяться в районі Кінбурнської коси .

Наступним практичним блоком стала аварія, яка виникла внаслідок вибуху кисню у очисній споруді комунального підприємства «Миколаївводоканал» на просп. Богоявленському. Співробітники Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України продемонстрували алгоритм дій у разі виникнення позаштатної ситуації.

Останнім, та не менш видовищним, завданням виявилась ліквідація наслідків умовної аварії на транспорті під час перевезення небезпечних хімічних речовин на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Тут свою роботу продемонстрували пожежно-рятувальні відділення. Зменшення концентрації небезпечних хімічних речовин у вторинній хмарі за допомогою водяних завіс з розпилених струменів та деблокування умовних постраждалих з легкового автомобіля з послідуючою первинною оперативною деконтамінацією та передачею лікарям.

На другому етапі ліквідації умовної аварій залучено групу радіаційного, хімічного та біологічного захисту частини спеціальних робіт загону для проведення робіт щодо зонування місця події та відновлення герметичності пошкодженої ємності з НХР за допомогою пневматичного бандажу. Завершальним етапом практичної частини стала організація та розгортання пункту деконтамінації рятувальників та потерпілих, що потрапили в зону забруднення.

Потім учасників семінару ознайомлено з матеріально-технічною базою аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

За підсумками продуктивного дня відбулась нарада, у ході якої обговорено проблемні питання, які виникли у ході відпрацювань, а також підбито підсумки роботи за 2 дні.

ФОТОАЛЬБОМ

 

ВІДЕО З КВАДРОКОПТЕРА

 

 

DSC_0229.jpg  DSC_0262.jpg

DSC_0289.jpg DSC_0470.jpg

 DSC_0383.jpg DSC_0747.jpg

DJI_0016.jpg DSC_0020.JPG

DSC_0221.JPG DSC_0179.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
21 Серпня10:57 Рятувальники у дитячому оздоровчому таборі «Дельфін» провели цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
21 Серпня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
20 Серпня11:09 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 348 пожеж
19 Серпня11:34 Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на недопущення загибелі людей на водних об’єктах (ФОТО)
19 Серпня09:07 Служба порятунку навчає підростаюче покоління як не потрапити у біду
19 Серпня09:00 Увага! Попередження про грози в Україні
17 Серпня15:29 Рятувальники та лісничі Миколаївщини б’ють на сполох - на території Бузького лісництва щодня реєструються пожежі
14 Серпня16:52 Рятувальники Очаківщини здійснили низку профілактичних заходів у с. Кам’янка
13 Серпня11:51 Увага! Важлива інформація! Сигнал оповіщення в м. Вознесенську учбовий!
13 Серпня11:02 За минулий тиждень на водоймах країни загинула 81 людина
13 Серпня10:56 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 1 тис. 988 пожеж
12 Серпня12:32 Миколаївські рятувальники пройшли по лісопарковим зонам та закликали громадян не провокувати пожежі
12 Серпня11:34 Миколаївська область: триває інформаційно-просвітницька робота, спрямована на профілактику надзвичайних подій на воді (ФОТО/ВІДЕО)
11 Серпня12:56 Рятувальники дбають про безпеку на воді, інструктуючи громадян на узбережжі річки Південний Буг у м.Миколаєві, а також патрулюють водну акваторію (ФОТОАЛЬБОМ)
11 Серпня12:05 Розпочався другий день Міжнародних змагань "Toughest Firefighter Challenge Szczecin 2018» в яких бере участь збірна команда ДСНС України в складі рятувальникiв з Рівненщини, Миколаївщини та міста Києва.
Останні новини