ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Фахівці ДСНС перевіряли Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" та приватний дошкільний навчальний заклад «Дитячий садок «Гранд-Гіпаніс» на предмет дотримання пожежної безпеки

Опубліковано: 13.04.2018, 17:17

          13 квітня інспекторським складом Центрального районного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено позапланову перевірку Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

          По традиції під час перевірки приділялась увага основним нормам дотримання пожежної безпеки на об’єкті з масовим перебуванням людей. Інспектор пройшов усіма приміщеннями Університету, в тому числі  підвальними та підсобними, звернув увагу на відповідність нормам евакуаційних шляхів, справність протипожежних систем, подивився на методи користування розетками та подовжувачами (перевантажені або не відповідні нормам електромережі) тощо. Крім того, рятувальники переглянули наявну документацію, її відповідність та правильність ведення.

          По завершенню адміністрації надано інформацію стосовно результатів інспекції. У подальшому керівництву закладу буде вручено акт перевірки, в якому відобразяться усі недоліки, обов’язкові до усунення.

          Також на цьому тижні перевірявся приватний дошкільний навчальний заклад «Дитячий садок «Гранд-Гіпаніс», де виявлено ряд критичних недоліків. Так, рятувальники констатували відсутність системи протипожежного захисту (автоматичної пожежної сигналізації та системою оповіщення людей про пожежу), невідповідність евакуаційних шляхів нормам законодавства, влаштування на шляху евакуації під сходовою клітиною туалету, що може ускладнити евакуацію в разі необхідності. Також за результатами перевірки встановлено, що дерев’яні елементи горищних покритів не оброблені засобами вогнезахисту, будівлю та споруди не обладнано пристроями від прямого попадання блискавки та її вторинних проявів.

          Результати перевірки свідчать про небезпечність перебування у закладі до моменту усунення виявлених недоліків, про що повідомлено адміністрацію закладу.

 DSC_0286.JPGDSC_0300.JPG

DSC_0293.JPGDSC_0305.JPG

DSC_0320.JPGDSC_0332.JPG

DSC_0344.JPGDSC_0353.JPG

DSC_0358.JPGDSC_0363.JPG

DSC_0372.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


   
Останні новини
19 Квітня18:17 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
19 Квітня17:59 Миколаїв: у Будинку дитячої творчості рятувальники провели для школярів інформаційну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня16:50 Тривають перевірки об’єктів з масовим перебування людей на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
19 Квітня13:29 В рамках проведення Дня цивільного захисту до Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4 завітали рятувальники (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня10:12 Рятувальники спільно з представником соціальної служби провели рейд у приватному секторі м. Новий Буг
19 Квітня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Квітня14:47 Вихованці Степівського дитячого будинку-інтернату приймали в гостях рятувальників та волонтерів громадської організації «Цвіт нації» (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня17:14 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:57 З нагоди Дня пожежної охорони в Головному управлінні відбулись урочисті заходи (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня15:39 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:34 Миколаїв: з нагоди Дня пожежної охорони рятувальники провели інформаційний захід у дитячому садочку «Джерельце»
17 Квітня08:30 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з Днем пожежної охорони
17 Квітня08:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони!
16 Квітня16:02 Миколаїв: про особливості професії рятувальників спілкувались представники ДСНС з маленькими школярами
16 Квітня14:08 Миколаїв: напередодні відзначення Дня працівників пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби
Останні новини