ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Миколаїв: у науково-методичному центрі управління освіти відбулась нарада, під час якої розглядалось питання забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти

Опубліковано: 13.04.2018, 09:20

12 квітня в Миколаївському науково-методичному центрі управління освіти  відбулась нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів, шкіл та професійно-технічних училищ м. Миколаєва. На заході головували Володимир Криленко, перший заступник міського голови та Ганна Личко, начальник управління освіти Миколаївської міської ради.
В рамках засідання на обговорення виносилось питання протипожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей. Сергій Жебрак, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, довів до відома освітян інформацію про те, що за результатами здійснення заходів державного нагляду у 2017 році на об’єктах вищезазначеної категорії зафіксована низка порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. Насамперед це - неналежне функціонування систем протипожежного захисту, недостатня комплектація об’єктів первинними засобами пожежогасіння, несправне зовнішнє та внутрішнє протипожежне водопостачання, відсутня вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій тощо. З метою контролю за станом виконання заходів пожежної та техногенної безпеки таких об’єктів Головним управлінням направлено запити керівникам закладів. Представник ДСНС зазначив, що в період з квітня по червень місяць 2018 року плануються позапланові перевірки даних об’єктів й зауважив, що лише шляхом злагодженої співпраці можна досягти забезпечення пожежної безпеки на них.
Підсумовуючи, Сергій Жебрак підкреслив: “Об’єкти з масовим перебуванням дітей є особливо вразливими і потребують гарантії щодо безпечного перебування. Відповідно до цього, всі сили і засоби адміністрацій мають бути спрямовані на своєчасне усунення недоліків ”.
DSC_0003.JPG DSC_0011.JPG

DSC_0020.JPG DSC_0023.JPG

DSC_0052.JPG DSC_0013.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
19 Квітня18:17 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
19 Квітня17:59 Миколаїв: у Будинку дитячої творчості рятувальники провели для школярів інформаційну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня16:50 Тривають перевірки об’єктів з масовим перебування людей на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
19 Квітня13:29 В рамках проведення Дня цивільного захисту до Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4 завітали рятувальники (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня10:12 Рятувальники спільно з представником соціальної служби провели рейд у приватному секторі м. Новий Буг
19 Квітня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Квітня14:47 Вихованці Степівського дитячого будинку-інтернату приймали в гостях рятувальників та волонтерів громадської організації «Цвіт нації» (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня17:14 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:57 З нагоди Дня пожежної охорони в Головному управлінні відбулись урочисті заходи (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня15:39 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:34 Миколаїв: з нагоди Дня пожежної охорони рятувальники провели інформаційний захід у дитячому садочку «Джерельце»
17 Квітня08:30 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з Днем пожежної охорони
17 Квітня08:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони!
16 Квітня16:02 Миколаїв: про особливості професії рятувальників спілкувались представники ДСНС з маленькими школярами
16 Квітня14:08 Миколаїв: напередодні відзначення Дня працівників пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби
Останні новини