ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на предмет дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.04.2018, 16:27

10 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.
Рятувальники приділили увагу евакуаційним шляхам і виходам, планам евакуації, належному стану вогнегасників. Також перевірено автоматичні системи пожежної сигналізації, оповіщення, пожежогасіння і димовидалення.
Скумбрій Євген, головний інспектор Центрального районного відділу зазначив: «При роботі ми завжди враховуємо людський фактор та обізнаність співробітників закладу щодо дій у разі пожежі на об’єкті. Тому наполягаємо на систематичних інструктажах, щоб дії працівників були відточені до автоматизму і у разі внештатної ситуації адміністрація і працівники спрацювали швидко та злагоджено». Крім того під час перевірки були присутні фахівці ліцензійної організації, які обслуговують протипожежні системи даного об’єкту, які разом із адміністрацією, продемонстрували їх готовність.

Р.S З актом перевірки можна ознайомитись на сайті Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Інформація розміщена в розділі актуально.

Довідково: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр,знаходиться в Центральному районі м. Миколаєва за адресою: вулиця Нікольська, 50. На території об`єкту розташовані: будівля театру, контрольно-перепускний пункт, склад декорації, столярна майстерня, ТП, котельна та кафе.     
Будівля театру складається з двох поверхів, третього ярусу, підвалу та трюму сцени. З першого поверху будівлі театру передбачено 13 виходів: чотири з глядацького залу через хол назовні, три виходи через вестибюль, один вихід з фойє, два виходи з карманів сцени, один вихід з каси театру  та два виходи з коридорів. Глядацька зала театру площею 400 кв.м на 782 місця складається з партеру на 440 місць та трьох  ярусів лож на 6 місць кожна (перший ярус –20 лож, другий-23 ложі, третій-14 лож на 120, 138 та 84 місць відповідно). Загальна кількість місць у ложах –342. З кожної ложи передбачений окремий вихід в кулуари через двері.
  Приміщення будівлі обладнане автоматичною пожежною сигналізацією, якою захищається сцена, колосники, сейф декорацій та інші приміщення. Пожежний пост має прямий телефонний зв’язок з оперативно-координаційним центром Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На об’єкті наявна автоматична установка водяного пожежогасіння, яка  забезпечує захист: покриття сцени, галерей, карманів сцени, трюму, колосників сцени, сейфа декорацій, дверних та портальних отворів, складу об’ємних декорацій, складу бутафорії та меблів, складу реквізиту, костюмів та взуття.
     На території розташоване пожежне водоймище, об’єм якого складає 200 м. куб. В будівлі змонтовано внутрішній пожежний водопровід, передбачено 24 пожежних крани. Водопостачання пожежних кранів здійснюється від водопровідної мережі автоматичної установки пожежогасіння, сцена забезпечена первинними  засобами пожежогасіння. Всі системи в робочому стані.           

DSC_0005.JPG DSC_0017.JPG

DSC_0049.JPG DSC_0086.JPG

DSC_0097.JPG DSC_0147.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
19 Квітня18:17 Увага! Попередження про пориви вітру в Україні
19 Квітня17:59 Миколаїв: у Будинку дитячої творчості рятувальники провели для школярів інформаційну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня16:50 Тривають перевірки об’єктів з масовим перебування людей на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
19 Квітня13:29 В рамках проведення Дня цивільного захисту до Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4 завітали рятувальники (ФОТОАЛЬБОМ)
19 Квітня10:12 Рятувальники спільно з представником соціальної служби провели рейд у приватному секторі м. Новий Буг
19 Квітня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Квітня14:47 Вихованці Степівського дитячого будинку-інтернату приймали в гостях рятувальників та волонтерів громадської організації «Цвіт нації» (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня17:14 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:57 З нагоди Дня пожежної охорони в Головному управлінні відбулись урочисті заходи (ФОТОАЛЬБОМ)
17 Квітня15:39 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня15:34 Миколаїв: з нагоди Дня пожежної охорони рятувальники провели інформаційний захід у дитячому садочку «Джерельце»
17 Квітня08:30 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з Днем пожежної охорони
17 Квітня08:20 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони!
16 Квітня16:02 Миколаїв: про особливості професії рятувальників спілкувались представники ДСНС з маленькими школярами
16 Квітня14:08 Миколаїв: напередодні відзначення Дня працівників пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби
Останні новини