ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на предмет дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.04.2018, 16:27

10 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.
Рятувальники приділили увагу евакуаційним шляхам і виходам, планам евакуації, належному стану вогнегасників. Також перевірено автоматичні системи пожежної сигналізації, оповіщення, пожежогасіння і димовидалення.
Скумбрій Євген, головний інспектор Центрального районного відділу зазначив: «При роботі ми завжди враховуємо людський фактор та обізнаність співробітників закладу щодо дій у разі пожежі на об’єкті. Тому наполягаємо на систематичних інструктажах, щоб дії працівників були відточені до автоматизму і у разі внештатної ситуації адміністрація і працівники спрацювали швидко та злагоджено». Крім того під час перевірки були присутні фахівці ліцензійної організації, які обслуговують протипожежні системи даного об’єкту, які разом із адміністрацією, продемонстрували їх готовність.

Р.S З актом перевірки можна ознайомитись на сайті Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Інформація розміщена в розділі актуально.

Довідково: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр,знаходиться в Центральному районі м. Миколаєва за адресою: вулиця Нікольська, 50. На території об`єкту розташовані: будівля театру, контрольно-перепускний пункт, склад декорації, столярна майстерня, ТП, котельна та кафе.     
Будівля театру складається з двох поверхів, третього ярусу, підвалу та трюму сцени. З першого поверху будівлі театру передбачено 13 виходів: чотири з глядацького залу через хол назовні, три виходи через вестибюль, один вихід з фойє, два виходи з карманів сцени, один вихід з каси театру  та два виходи з коридорів. Глядацька зала театру площею 400 кв.м на 782 місця складається з партеру на 440 місць та трьох  ярусів лож на 6 місць кожна (перший ярус –20 лож, другий-23 ложі, третій-14 лож на 120, 138 та 84 місць відповідно). Загальна кількість місць у ложах –342. З кожної ложи передбачений окремий вихід в кулуари через двері.
  Приміщення будівлі обладнане автоматичною пожежною сигналізацією, якою захищається сцена, колосники, сейф декорацій та інші приміщення. Пожежний пост має прямий телефонний зв’язок з оперативно-координаційним центром Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На об’єкті наявна автоматична установка водяного пожежогасіння, яка  забезпечує захист: покриття сцени, галерей, карманів сцени, трюму, колосників сцени, сейфа декорацій, дверних та портальних отворів, складу об’ємних декорацій, складу бутафорії та меблів, складу реквізиту, костюмів та взуття.
     На території розташоване пожежне водоймище, об’єм якого складає 200 м. куб. В будівлі змонтовано внутрішній пожежний водопровід, передбачено 24 пожежних крани. Водопостачання пожежних кранів здійснюється від водопровідної мережі автоматичної установки пожежогасіння, сцена забезпечена первинними  засобами пожежогасіння. Всі системи в робочому стані.           

DSC_0005.JPG DSC_0017.JPG

DSC_0049.JPG DSC_0086.JPG

DSC_0097.JPG DSC_0147.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
17 Липня08:25 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня16:34 Про безпеку під час канікул спілкувались рятувальники з відпочиваючими дітлахами у таборі “Динамо”
16 Липня10:10 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 48 осіб та ліквідували 1 тис. 647 пожеж
15 Липня12:48 Миколаїв: біля «охолоджуючої арки» рятувальники спілкувалися із громадянами про правила безпечної поведінки
15 Липня09:01 Рятувальники, правоохоронці та співробітники національного природного парку «Білобережжя Святослава» провели рейд по лісовій зоні Кінбурнської коси (ВІДЕО)
14 Липня20:51 В спекотні вихідні для мешканців Миколаєва встановлено «освіжаючу рамку» (ВІДЕО)
13 Липня16:36 Миколаївська область: рятувальники пройшли вдовж узбережжя лиману та нагадали відпочиваючим правила безпеки (ВІДЕО)
13 Липня12:42 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня12:39 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
13 Липня10:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
12 Липня16:32 У Арбузинському районі проведено командно-штабне навчання
12 Липня10:24 Сучасні апарати на стисненому повітрі – запорука ефективності виконання завдань за призначенням вогнеборцями (фото, відео)
12 Липня10:12 Рятувальники інформують про небезпеку пожеж у природних екосистемах
11 Липня16:18 Миколаївська область: підбито підсумки роботи за І півріччя
11 Липня12:03 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
Останні новини