ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на предмет дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.04.2018, 16:27

10 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.
Рятувальники приділили увагу евакуаційним шляхам і виходам, планам евакуації, належному стану вогнегасників. Також перевірено автоматичні системи пожежної сигналізації, оповіщення, пожежогасіння і димовидалення.
Скумбрій Євген, головний інспектор Центрального районного відділу зазначив: «При роботі ми завжди враховуємо людський фактор та обізнаність співробітників закладу щодо дій у разі пожежі на об’єкті. Тому наполягаємо на систематичних інструктажах, щоб дії працівників були відточені до автоматизму і у разі внештатної ситуації адміністрація і працівники спрацювали швидко та злагоджено». Крім того під час перевірки були присутні фахівці ліцензійної організації, які обслуговують протипожежні системи даного об’єкту, які разом із адміністрацією, продемонстрували їх готовність.

Р.S З актом перевірки можна ознайомитись на сайті Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Інформація розміщена в розділі актуально.

Довідково: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр,знаходиться в Центральному районі м. Миколаєва за адресою: вулиця Нікольська, 50. На території об`єкту розташовані: будівля театру, контрольно-перепускний пункт, склад декорації, столярна майстерня, ТП, котельна та кафе.     
Будівля театру складається з двох поверхів, третього ярусу, підвалу та трюму сцени. З першого поверху будівлі театру передбачено 13 виходів: чотири з глядацького залу через хол назовні, три виходи через вестибюль, один вихід з фойє, два виходи з карманів сцени, один вихід з каси театру  та два виходи з коридорів. Глядацька зала театру площею 400 кв.м на 782 місця складається з партеру на 440 місць та трьох  ярусів лож на 6 місць кожна (перший ярус –20 лож, другий-23 ложі, третій-14 лож на 120, 138 та 84 місць відповідно). Загальна кількість місць у ложах –342. З кожної ложи передбачений окремий вихід в кулуари через двері.
  Приміщення будівлі обладнане автоматичною пожежною сигналізацією, якою захищається сцена, колосники, сейф декорацій та інші приміщення. Пожежний пост має прямий телефонний зв’язок з оперативно-координаційним центром Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На об’єкті наявна автоматична установка водяного пожежогасіння, яка  забезпечує захист: покриття сцени, галерей, карманів сцени, трюму, колосників сцени, сейфа декорацій, дверних та портальних отворів, складу об’ємних декорацій, складу бутафорії та меблів, складу реквізиту, костюмів та взуття.
     На території розташоване пожежне водоймище, об’єм якого складає 200 м. куб. В будівлі змонтовано внутрішній пожежний водопровід, передбачено 24 пожежних крани. Водопостачання пожежних кранів здійснюється від водопровідної мережі автоматичної установки пожежогасіння, сцена забезпечена первинними  засобами пожежогасіння. Всі системи в робочому стані.           

DSC_0005.JPG DSC_0017.JPG

DSC_0049.JPG DSC_0086.JPG

DSC_0097.JPG DSC_0147.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
22 Вересня10:20 22 вересня на вул. Соборній м. Миколаєва відбудеться пожежно-рятувальне свято для дорослих та дітей
22 Вересня09:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
21 Вересня16:51 Визначено найкращих з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби (ФОТОАЛЬБОМ)
21 Вересня16:05 Южноукраїнські рятувальники навчали діточок пожежній справі
21 Вересня15:58 У Вознесенську рятувальники навчали старшокласників правилам безпечної поведінки
21 Вересня09:09 Онлайн трансляція обласних змагань з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Миколаївського обласного гарнізону цивільного захисту
20 Вересня14:45 В навчальних закладах Баштанщини фахівці ДСНС провели інформаційні заходи
20 Вересня13:16 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (55 випуск)
20 Вересня11:19 Про свою професію розповіли рятувальники Вознесенщини школярам, які завітали до пожежної частини
20 Вересня11:08 У Вознесенському районі рятувальники спілкувались із мешканями житлового сектору
20 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня17:16 У Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі рятувальники тренувались гасити умовну пожежу (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
19 Вересня13:42 Южноукраїнські та Єланецькі рятувальники провели для дітей та дорослих інформаційно-просвітницькі акції
19 Вересня11:12 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня10:18 Рятувальники Миколаївщини навчали школярів Доманівського району правилам безпечної поведінки
Останні новини