ГоловнаОстанні новини11 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на предмет дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.04.2018, 16:27

10 квітня фахівці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проінспектували Миколаївський академічний художній російський драматичний театр на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.
Рятувальники приділили увагу евакуаційним шляхам і виходам, планам евакуації, належному стану вогнегасників. Також перевірено автоматичні системи пожежної сигналізації, оповіщення, пожежогасіння і димовидалення.
Скумбрій Євген, головний інспектор Центрального районного відділу зазначив: «При роботі ми завжди враховуємо людський фактор та обізнаність співробітників закладу щодо дій у разі пожежі на об’єкті. Тому наполягаємо на систематичних інструктажах, щоб дії працівників були відточені до автоматизму і у разі внештатної ситуації адміністрація і працівники спрацювали швидко та злагоджено». Крім того під час перевірки були присутні фахівці ліцензійної організації, які обслуговують протипожежні системи даного об’єкту, які разом із адміністрацією, продемонстрували їх готовність.

Р.S З актом перевірки можна ознайомитись на сайті Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Інформація розміщена в розділі актуально.

Довідково: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр,знаходиться в Центральному районі м. Миколаєва за адресою: вулиця Нікольська, 50. На території об`єкту розташовані: будівля театру, контрольно-перепускний пункт, склад декорації, столярна майстерня, ТП, котельна та кафе.     
Будівля театру складається з двох поверхів, третього ярусу, підвалу та трюму сцени. З першого поверху будівлі театру передбачено 13 виходів: чотири з глядацького залу через хол назовні, три виходи через вестибюль, один вихід з фойє, два виходи з карманів сцени, один вихід з каси театру  та два виходи з коридорів. Глядацька зала театру площею 400 кв.м на 782 місця складається з партеру на 440 місць та трьох  ярусів лож на 6 місць кожна (перший ярус –20 лож, другий-23 ложі, третій-14 лож на 120, 138 та 84 місць відповідно). Загальна кількість місць у ложах –342. З кожної ложи передбачений окремий вихід в кулуари через двері.
  Приміщення будівлі обладнане автоматичною пожежною сигналізацією, якою захищається сцена, колосники, сейф декорацій та інші приміщення. Пожежний пост має прямий телефонний зв’язок з оперативно-координаційним центром Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На об’єкті наявна автоматична установка водяного пожежогасіння, яка  забезпечує захист: покриття сцени, галерей, карманів сцени, трюму, колосників сцени, сейфа декорацій, дверних та портальних отворів, складу об’ємних декорацій, складу бутафорії та меблів, складу реквізиту, костюмів та взуття.
     На території розташоване пожежне водоймище, об’єм якого складає 200 м. куб. В будівлі змонтовано внутрішній пожежний водопровід, передбачено 24 пожежних крани. Водопостачання пожежних кранів здійснюється від водопровідної мережі автоматичної установки пожежогасіння, сцена забезпечена первинними  засобами пожежогасіння. Всі системи в робочому стані.           

DSC_0005.JPG DSC_0017.JPG

DSC_0049.JPG DSC_0086.JPG

DSC_0097.JPG DSC_0147.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
10 Грудня15:55 На Київщині розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
10 Грудня15:54 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
10 Грудня14:21 У Вознесенському районі рятувальники спілкувалися із персоналом ліцею про пожежну безпеку
10 Грудня14:06 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
10 Грудня11:38 Миколаївська область: Очаківські рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки
10 Грудня08:42 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
8 Грудня09:41 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
8 Грудня09:40 Рятувальники, притулок “Місто собак” та видавництво “Іліон” об’єднались для реалізації проекту “Подаруй надію пухнастику” (ФОТОАЛЬБОМ, ВІДЕО)
7 Грудня16:17 Спортивні досягнення рятувальників Миколаївщини поповнились кубком обласного чемпіонату з волейболу
7 Грудня15:13 Рятувальники нагадують громадянам про безпечну експлуатацію пічного опалення та електрообладнання
7 Грудня15:10 Рятувальники нагадали дітлахам з садочку “Малятко” правила безпеки життєдіяльності
7 Грудня09:15 Миколаївські рятувальники навчали юних моряків правилам безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)
6 Грудня14:52 У Веснянському ДНЗ рятувальники навчали малечу правилам безпеки життєдіяльності
6 Грудня14:42 Рятувальники Арбузинщини спілкувалися із освітянами про пожежну та техногенну безпеку в період святкування Нового року
6 Грудня14:14 Рятувальники навчали учнів правилам безпеки життєдіяльності
Останні новини