ГоловнаОстанні новини20 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Миколаїв: відбувся семінар з питань застосування окремих вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Опубліковано: 20.03.2018, 14:42

20 березня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбувся семінар з питань застосування окремих вимог Закону України «Про запобігання корупції». Захід проводили співробітники відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України. Участь у ньому взяли співробітники апарату Головного управління, начальницький та інспекторський склад підпорядкованих підрозділів, відповідальні за дотримання антикорупційного законодавства у підрозділах.
Віталій Коповський, заступник начальника Відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України та Валерій Сирай, головний фахівець відділу запобігання проявам корупції Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, роз’яснили основні положення Закону України «Про запобігання корупції» та вимоги антикорупційного законодавства, акцентували увагу на негативних наслідках та можливій процесуальній відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних із корупцією. Окрема увага приділялася питанню декларування доходів співробітниками служби цивільного захисту, правилам та вимогам при наданні відомостей.
На завершення Віталій Коповський звернув увагу на персональній відповідальності кожного за дотримання вимог антикорупційного законодавства та відповідальності керівників за дотримання даних вимог їх підлеглими.
Пізніше в кризовому центрі Головного управління, в режимі відео-конференції, відбулась повторна нарада з керівниками пожежно-рятувальних підрозділів області, які через погодні умови не змогли прийняти участь у  вищезазначеному заході.
DSC_0008.JPG DSC_0023.JPG

DSC_0025.JPG DSC_0053.JPG

DSC_0050.JPG

 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області
 


   
Останні новини
19 Лютого09:13 Фахівцями державного нагляду (контролю) розпочато позапланові перевірки будинків підвищеної поверховості (ФОТО, ВІДЕО)
18 Лютого13:56 Рятувальники спільно із представниками соціальної служби спілкувались із громадянами щодо правил пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
15 Лютого17:09 "Дбайте про безпеку у побуті!" - рятувальники Миколаївщини активно спілкуються з населенням
15 Лютого16:11 Рятувальники Доманівського району вчили школярів користуватись вогнегасником
15 Лютого14:38 Рятувальники Миколаївщини взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО, ВІДЕО)
15 Лютого14:25 Рятувальники спільно із представниками соціальної служби спілкувались із громадянами щодо правил пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
14 Лютого14:38 У с. Кам’янка Очаківського району рятувальники нагадали мешканцям про дотримання пожежної безпеки в житлі
14 Лютого13:36 Рятувальники завітали у садочок “Журавлик” з інформаційною пограмою “Зимові небезпеки” (ФОТОАЛЬБОМ/ВІДЕО)
14 Лютого11:39 Важлива інформація для балансоутримувачів (управителів) житлових будинків підвищеної поверховості та мешканців міст Миколаєва, Южноукраїнська
14 Лютого10:23 Миколаївські рятувальники дістали з триметрової ями песика
14 Лютого06:59 «Увага! Оголошується конкурс «Кращий пожежний – це ти обережний»»
13 Лютого14:01 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 1,5 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Лютого13:54 На Миколаївщині триває інформаційно-роз'яснювальна кампанія, спрямована на запобігання пожеж у житлі (ВІДЕО)
13 Лютого12:50 Рятувальники нагадали мешканцям смт. Доманівка про небезпеку пожеж у житлі
13 Лютого09:42 Арсен Аваков презентував в Інституті Миру США Стратегію деокупації Донбасу «Механізм малих кроків»
Останні новини