ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Миколаївська область: тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей)

Опубліковано: 12.10.2017, 10:26

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» інспекторським складом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводяться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей).

Основна увага приділяється наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, стану евакуаційних шляхів, готовності гідрантів до подачі води у випадку виникнення пожежі тощо. Співробітники ДСНС перевіряють готовність персоналу та адміністрації до своєчасного реагування та евакуації усіх людей (дітей), які перебувають у закладі, в разі необхідності. Крім того, рятувальники проводять різнопланові навчання та тренування як у денний час, так і у нічний, надають рекомендації щодо вжиття заходів, спрямованих на покращення стану пожежної безпеки на об’єкті, навчають відповідальних осіб алгоритму дій в разі виникнення пожежі, доводять до відома основні законодавчі норми та правила, надають всебічну підтримку та методичну допомогу.

      Станом на 12 жовтня перевірками охоплено 248 об’єктів із 1142, які підлягають перевірці. Під час інспектувань виявлено низку недоліків у питаннях дотримання вимог пожежної безпеки. І за останні декілька років вони, на жаль, залишаються незмінними, а саме:

Крім цього, допускаються факти режимного та організаційного характеру, а саме: встановлення на вікнах глухих решіток (що унеможливлює евакуацію через віконні отвори у випадку, коли основні шляхи евакуації щільно задимлені або взагалі заблоковані), захаращення шляхів евакуації, зберігання горючих матеріалів та інвентарю в приміщеннях електрощитової і під сходовими клітинами, тримання запасних евакуаційних виходів у зачиненому стані.

З метою застосування заходів реагування по об’єктам, на яких виявлені порушення, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, співробітниками ДСНС підготовлено та направлено на розгляд до Миколаївського окружного адміністративного суду 6   адміністративних позовів.

Крім того, за результатами інспектування на 257 керівників та відповідальних за забезпечення пожежної безпеки об’єктів складено адміністративні протоколи за порушення або не виконання вимог пожежної безпеки.

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: «Основною метою проведення перевірок є, в першу чергу, навчити та допомогти персоналу і адміністрації організувати пожежну безпеку на об’єкті відповідно до діючих норм та правил. Це питання є дуже важливим, адже в разі виникнення пожежі за кожним виявленим недоліком може стояти чиєсь життя. Усі керівники повинні це усвідомлювати, і бути зацікавленим у тому, щоб привести об’єкт в належний «протипожежний стан». Тому, у подальшому інспекторським складом Головного управління буде продовжено проведення комплексу заходів, спрямованих на профілактику виникнення пожеж у зазначених закладах, недопущення травмування а гибелі громадян, а особливо дітей. І сподіваємося на активну участь та сумлінність усіх відповідальних осіб у справі дотримання вимог пожежної безпеки».

 DSC_0001.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0107.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0946.JPG

DSC_0082.JPG

PA050880.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 


   
Останні новини
17 Лютого08:48 Миколаїв: рятувальники, поліцейські та вихованці школи-інтернату долучилися до святкування Масляниці у притулку для людей похилого віку та інвалідів
17 Лютого07:43 Миколаївські рятувальники стали переможцями змагань “Кращий пожежний-рятувальник” (ВІДЕО)
16 Лютого15:07 На Рівненщині відбулася урочиста церемонія відкриття змагань “Кращий пожежний-рятувальник” та вже визначилися перші переможці
16 Лютого14:51 Рятувальники інформували городян Центрального району Миколаєва щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
16 Лютого14:05 Миколаїв: рятувальники завітали з інформаційно-розважальною програмою до дитячого садочку “Юний Чорноморець”
16 Лютого11:54 Рятувальників 1 та 3 Державних пожежно-рятувальних частин відзначили грамотою та подячним листом міськвиконкому
16 Лютого10:34 Рятувальники Кривоозерщини провели ознайомчу екскурсію пожежно-рятувальної частиною
16 Лютого10:10 Увага! Попередження про туман в окремих областях України
16 Лютого08:26 Уряд затвердив нову форму для українських рятувальників (ВІДЕО)
16 Лютого08:21 На Рівненщині стартував новий сезон змагань “Кращий пожежний-рятувальник” у форматі “Firefighter Combat Challenge"!
15 Лютого17:08 Миколаїв: рятувальники завітали до спеціальної загальноосвітньої школи із акцією «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» (ВІДЕО)
15 Лютого10:21 Звернення Голови ДСНС України до учасників бойових дій та воїнів-інтернаціоналістів
15 Лютого10:06 Рятувальники Миколаївщини навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
14 Лютого09:00 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 8 тисяч вибухонебезпечних предметів
13 Лютого14:40 Миколаївська область: Очаківські рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки в побуті
Останні новини