ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Миколаївська область: тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей)

Опубліковано: 12.10.2017, 10:26

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» інспекторським складом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводяться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей).

Основна увага приділяється наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, стану евакуаційних шляхів, готовності гідрантів до подачі води у випадку виникнення пожежі тощо. Співробітники ДСНС перевіряють готовність персоналу та адміністрації до своєчасного реагування та евакуації усіх людей (дітей), які перебувають у закладі, в разі необхідності. Крім того, рятувальники проводять різнопланові навчання та тренування як у денний час, так і у нічний, надають рекомендації щодо вжиття заходів, спрямованих на покращення стану пожежної безпеки на об’єкті, навчають відповідальних осіб алгоритму дій в разі виникнення пожежі, доводять до відома основні законодавчі норми та правила, надають всебічну підтримку та методичну допомогу.

      Станом на 12 жовтня перевірками охоплено 248 об’єктів із 1142, які підлягають перевірці. Під час інспектувань виявлено низку недоліків у питаннях дотримання вимог пожежної безпеки. І за останні декілька років вони, на жаль, залишаються незмінними, а саме:

Крім цього, допускаються факти режимного та організаційного характеру, а саме: встановлення на вікнах глухих решіток (що унеможливлює евакуацію через віконні отвори у випадку, коли основні шляхи евакуації щільно задимлені або взагалі заблоковані), захаращення шляхів евакуації, зберігання горючих матеріалів та інвентарю в приміщеннях електрощитової і під сходовими клітинами, тримання запасних евакуаційних виходів у зачиненому стані.

З метою застосування заходів реагування по об’єктам, на яких виявлені порушення, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, співробітниками ДСНС підготовлено та направлено на розгляд до Миколаївського окружного адміністративного суду 6   адміністративних позовів.

Крім того, за результатами інспектування на 257 керівників та відповідальних за забезпечення пожежної безпеки об’єктів складено адміністративні протоколи за порушення або не виконання вимог пожежної безпеки.

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: «Основною метою проведення перевірок є, в першу чергу, навчити та допомогти персоналу і адміністрації організувати пожежну безпеку на об’єкті відповідно до діючих норм та правил. Це питання є дуже важливим, адже в разі виникнення пожежі за кожним виявленим недоліком може стояти чиєсь життя. Усі керівники повинні це усвідомлювати, і бути зацікавленим у тому, щоб привести об’єкт в належний «протипожежний стан». Тому, у подальшому інспекторським складом Головного управління буде продовжено проведення комплексу заходів, спрямованих на профілактику виникнення пожеж у зазначених закладах, недопущення травмування а гибелі громадян, а особливо дітей. І сподіваємося на активну участь та сумлінність усіх відповідальних осіб у справі дотримання вимог пожежної безпеки».

 DSC_0001.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0107.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0946.JPG

DSC_0082.JPG

PA050880.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 


   
Останні новини
25 Вересня16:46 Про пожежну безпеку в побуті спілкувались рятувальники та соціальні працівники з мешканцями Вітовського району
25 Вересня14:16 Відбулася робоча поїздка керівництва МВС та Голови ДСНС Миколи Чечоткіна до Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту
25 Вересня11:49 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 53 тисячі вибухонебезпечних предметів
25 Вересня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
24 Вересня15:03 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 34 особи та ліквідували 1 тис. 728 пожеж
23 Вересня09:45 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
23 Вересня09:39 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Вересня16:41 З нагоди святкування Дня області рятувальники влаштували родинне свято безпеки (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
22 Вересня10:20 22 вересня на вул. Соборній м. Миколаєва відбудеться пожежно-рятувальне свято для дорослих та дітей
21 Вересня16:51 Визначено найкращих з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби (ВІДЕО/ФОТОАЛЬБОМ)
21 Вересня16:05 Южноукраїнські рятувальники навчали діточок пожежній справі
21 Вересня15:58 У Вознесенську рятувальники навчали старшокласників правилам безпечної поведінки
21 Вересня09:09 Онлайн трансляція обласних змагань з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Миколаївського обласного гарнізону цивільного захисту
20 Вересня14:45 В навчальних закладах Баштанщини фахівці ДСНС провели інформаційні заходи
20 Вересня13:16 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (55 випуск)
Останні новини