ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Миколаївська область: тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей)

Опубліковано: 12.10.2017, 10:26

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» інспекторським складом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводяться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей).

Основна увага приділяється наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, стану евакуаційних шляхів, готовності гідрантів до подачі води у випадку виникнення пожежі тощо. Співробітники ДСНС перевіряють готовність персоналу та адміністрації до своєчасного реагування та евакуації усіх людей (дітей), які перебувають у закладі, в разі необхідності. Крім того, рятувальники проводять різнопланові навчання та тренування як у денний час, так і у нічний, надають рекомендації щодо вжиття заходів, спрямованих на покращення стану пожежної безпеки на об’єкті, навчають відповідальних осіб алгоритму дій в разі виникнення пожежі, доводять до відома основні законодавчі норми та правила, надають всебічну підтримку та методичну допомогу.

      Станом на 12 жовтня перевірками охоплено 248 об’єктів із 1142, які підлягають перевірці. Під час інспектувань виявлено низку недоліків у питаннях дотримання вимог пожежної безпеки. І за останні декілька років вони, на жаль, залишаються незмінними, а саме:

Крім цього, допускаються факти режимного та організаційного характеру, а саме: встановлення на вікнах глухих решіток (що унеможливлює евакуацію через віконні отвори у випадку, коли основні шляхи евакуації щільно задимлені або взагалі заблоковані), захаращення шляхів евакуації, зберігання горючих матеріалів та інвентарю в приміщеннях електрощитової і під сходовими клітинами, тримання запасних евакуаційних виходів у зачиненому стані.

З метою застосування заходів реагування по об’єктам, на яких виявлені порушення, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, співробітниками ДСНС підготовлено та направлено на розгляд до Миколаївського окружного адміністративного суду 6   адміністративних позовів.

Крім того, за результатами інспектування на 257 керівників та відповідальних за забезпечення пожежної безпеки об’єктів складено адміністративні протоколи за порушення або не виконання вимог пожежної безпеки.

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: «Основною метою проведення перевірок є, в першу чергу, навчити та допомогти персоналу і адміністрації організувати пожежну безпеку на об’єкті відповідно до діючих норм та правил. Це питання є дуже важливим, адже в разі виникнення пожежі за кожним виявленим недоліком може стояти чиєсь життя. Усі керівники повинні це усвідомлювати, і бути зацікавленим у тому, щоб привести об’єкт в належний «протипожежний стан». Тому, у подальшому інспекторським складом Головного управління буде продовжено проведення комплексу заходів, спрямованих на профілактику виникнення пожеж у зазначених закладах, недопущення травмування а гибелі громадян, а особливо дітей. І сподіваємося на активну участь та сумлінність усіх відповідальних осіб у справі дотримання вимог пожежної безпеки».

 DSC_0001.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0014.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0107.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0946.JPG

DSC_0082.JPG

PA050880.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 


   
Останні новини
20 Червня10:14 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня09:20 Онлайн-трансляція змагань на краще аварійно-рятувальне відділення серед рятувальників Миколаївщини
20 Червня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
19 Червня10:37 Рятувальники нагадують маленьким українцям правила безпеки життєдіяльності
19 Червня10:34 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили близько 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
18 Червня14:58 НА ВАРТІ СЛУЖБА 101 (48 випуск)
18 Червня14:13 З нагоди професійного свята, колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області привітав колег медиків-рятувальників (ВІДЕО)
18 Червня13:52 Колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області привітав юнацьку збірну команду з пожежно-прикладного спорту з призовим місцем на Всеукраїнських змаганнях
18 Червня10:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 1843 пожежі
15 Червня17:17 Миколаїв: учасників Школи юних бізнесменів ознайомили із професією пожежного-рятувальника
15 Червня17:06 Миколаїв: у складі комісії рятувальники перевірили стан готовності рятувальних постів у зоні відпочинку мікрорайону Намив
15 Червня16:48 Напередодні вихідних рятувальники ще раз нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
15 Червня16:31 На екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу м. Южноукраїнськ завітали школярі
15 Червня14:29 Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області поповнились 21 пожежним-рятувальником (ВІДЕО)
15 Червня10:23 Миколаївська область: у Вознесенську рятувальники та соціальні працівники провели рейд по житловому сектору
Останні новини