7 липня о 13:00 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що у Дніпровському лимані с. Дмитрівка Очаківського району під час рибалки чоловік 1988 р.н. випав з човна у воду та загинув.
Рятувальним відділенням 22 Державної пожежно-рятувальної частини на катері UMC-600 проведено пошукові роботи, в акваторії лиману виявлено тіло чоловіка та транспортовано його на берег. Для встановлення остаточної причини смерті тіло загиблого доставлено до судмедекспертизи м. Очаків.
Цього ж дня відділенням 10 взводу Державного воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС України в акваторії Миколаївського морського торгівельного порту виявлено тіло загиблого чоловіка, який ще 4 липня під час спроби переплисти Бузький лиман зник безвісти.
Рятувальники Миколаївщини наголошують! Статистика гибелі на воді у поточному році жахлива. Щонеділі реєструються по декілька нових епізодів! Шановні громадяни! Не наражайте себе на небезпеку! Будьте обережними та пам’ятайте — вода не пробачає помилок!
ГУ ДСНС України у Миколаївській області